Zegarek Maurice Lacroix Eliros Rainbow

Tęczowa awangarda od Maurice Lacroix

Nareszcie wakacje! Rozgrzewające Słońce, tryskający pozytywną energią nastrój, wspólne wyjazdy i kolorowe drinki z palemką… Cudowna wizja zasłużonego, letniego wypoczynku po wytężonym okresie pracy. To ten czas, trwa właśnie teraz! A co gdybyśmy zdradzili sekret, jak jeszcze można podsycić te chwile i sprawić, by nabrały intensywniejszych barw? Lazur wody, złoto piasku, czerwień koktajli, zieleń palm, różowo-pomarańczowy zachód Słońca – soczysta i egzotyczna, tęczowa paleta wprost od natury. Gdyby tak dało się ją skraść i czerpać z niej siłę dzień po dniu… Teraz to możliwe! Szwajcarski, manufakturowy producent zegarków postanowił urzeczywistnić to pragnienie, zarówno dla Pań, jak i Panów. Wszystko dzięki absorbującej, ekscentrycznej oraz niepowtarzalnej propozycji, jaką jest MAURICE LACROIX ELIROS RAINBOW EL1118-PVP01-090-1!

ML ELIROS RAINBOW – dlaczego wyjątkowy?

To jeden z tych czasomierzy, którego można postrzegać za jedyny i bezkonkurencyjny. Cechuje się oryginalnością, zdumiewającą kompozycją, wysoką jakością oraz upajającą, letnią aurą. Wszystko to sprawia, że to oferta doskonała dla każdego, kto chciałby, żeby wakacje trwały przez cały rok. Dla tego zegarka nie istnieją żadne ograniczenia narzucone przez czas, czy konwenanse. Jesteśmy świadomi, że wielu z Was już nie może wyczekać się urlopu. Spodziewamy się również, że ci, którzy już doznali tej przyjemności, żałują, że tak prędko dobiegła końca – ale nic straconego! Dzięki temu uniwersalnemu modelowi obie grupy staną się zadowolone!

Ponad stuletnie przywiązanie zespołu Maurice Lacroix do rzemieślniczego kunsztu i wieloobszarowego perfekcjonizmu nadały początek nieoczekiwanemu projektowi. Ten, dzięki swej ekspresyjnej i wielobarwnej specyfice wpasuje się poza najnowszymi trendami, także w nawet najbardziej wybredny gust. ELIROS RAINBOW będzie idealnym dodatkiem do wakacyjnych sukienek, czy odważnych, męskich garniturów. Dla tych, którzy nie boją się wyjść poza utarte ramy bieli, czy czerni. Zegarek ten sprawdzi się ponadto wśród tych, którzy już zdążyli nabrać wczasowej opalenizny. Jacy pragną bez przerwy wspominać ten wspaniały czas – postaci tęczowego zegarka!

Maurice Lacroix zegarek unisex

Skąd pomysł i w jakim celu powstał?

Zegarek, o którym mowa, to limitowana do 1000 sztuk edycja z kolekcji ELIROS. Jej główna myśl brzmi „ExpressYourself” i zachęca do głośnego wyrażania własnej tożsamości. W przypadku tak awangardowego i pełnego wigoru czasomierza intencja przewodnia nie mogła okazać się celniejsza! Tarcza oraz skórzany pasek dosłownie wybrzmiewają niezliczoną ilością odcieni, których zadaniem jest imitacją prawdziwej tęczy wychodzącej po deszczu. Mimo że kolorystyka sama w sobie zaskakuje i przyciąga uwagę model, zawiera jeszcze jeden atut. Potrafi sprawiać, że barwy zmieniają się w zależności od pozycji, w jakiej użytkownik go trzyma. Zabieg ten sprawia, że zegarek pozostanie wiecznie atrakcyjny i nigdy się nie znudzi! Zdolność ta umożliwia ponadto dopasowanie zegarka do zarówno odzieży codziennej, jak i formalnej.

Maurice Lacroix tęczowy zegarek

Maurice Lacroix – jakość godna zaufania

Z punktu widzenia technicznego, czasomierz powzięto z najwyższych jakościowo materiałów – zgodnie z narzuconymi przez markę wysokimi standardami godnymi szwajcarskiej tradycji. Tarczę osłania zatem wysoce cenione w segmencie zegarmistrzostwa szkło szafirowe z antyrefleksem o bezkonkurencyjnej twardości oraz kryształowej przejrzystości. Jego właściwości sprawiają, że troska o zarysowania tarczy staje się naprawdę zbyteczna. Pod osłoną z kolei zadbano o to, by zawrzeć jedynie najpotrzebniejsze elementy, które nie przyćmią odważnego, tęczowego zamysłu. Z tego powodu cyferblat składa się jedynie: ze złoconych różowym złotem PVD wskazówek, nazwy oraz logo marki i sygnatury SWISS MADE. Harmonijnie co do wskazań ukazana została również koperta wykonana ze szlachetnej stali nierdzewnej. Jej specyfika zapewnia silną odporność przeciw korozji, a dzięki swej twardości stanowi zadowalającą barierę przeciwko zarysowaniom.

Tarcza zegarka Maurice Lacroix EL1118-PVP01-090-1

Dla kogo nowy Maurice Lacroix Eliros Rainbow?

MAURICE LACROIX ELIROS RAINBOW EL1118-PVP01-090-1, to czasomierz poświęcony każdej osobie. Bez względu na płeć. Takiej, która nie boi się otwarcie ujawniać swoich poglądów – zarówno mentalnych, jak i tych stylistycznych. Zegarek taki, jak ten idealnie wskaże na świeże podejście do życia jego użytkownika. A, co więcej, na swobodę w doborze kreatywnych kreacji!

ELIROS RAINBOW EL1118-PVP01-090-1