Maurice Lacroix Fiaba Date Valentine FA1004-PVP11-550-1

Zegarek na Walentynki 2018 Maurice Lacroix Fiaba Date Valentine FA1004-PVP11-550-1

Luty to ciekawy okres, z jednej strony kolejny z zimowych miesięcy, a z drugiej czas nasycony rozgrzewającymi kolorami czerwieni i miłości. Aż nie chce się wierzyć, że za chwilę będziemy obchodzić kolejne Walentynki. Nie tak dawno przedstawiałam propozycje ciekawych czasomierzy o charakterze walentynkowym, a tu już przyszła pora na kolejne koncepcje podarunkowe. Jeżeli w poprzednim roku wahałeś się przed zakupem dedykowanego czasomierza, to w tym roku zrób to i podaruj ukochanej osobie fantastyczny, funkcjonalny i przede wszystkim modny prezent. Czyż nie jest wspaniale odliczać szczęśliwe godziny, minuty i sekundy spoglądając sentymentalnie na przedmiot od ukochanego? 😉

FA1004-PVP11-550-1

Moją propozycją na tegoroczne walentynki będzie prawdziwa delicja, emanująca splendorem i pięknem luksusowych dodatków – Maurice Lacroix Fiaba Date Valentine FA1004-PVP11-550-1 w limitowanej edycji 300 sztuk na cały świat.  Maurice Lacroix Fiaba Date Valentine, to bajeczny, (Fiaba z włoskiego – bajki) walentynkowy zegarek. Producent idealnie wypośrodkował połączenie barw czasomierza, tworząc go w wysmakowanym kolorze bordo, co jednocześnie sprawia, że Panie będą mogły nosić go do większości stylizacji.

Maurice Lacroix Maurice Lacroix Fiaba Date Valentine FA1004-PVP11-550-1

Inspiracją do stworzenia tego pięknego i błyszczącego zegarka była sama przyroda. Charakterystyczny dla marki Maurice Lacroix gilosz „water drop„, to artystyczny wzór ukazujący rozchodzące się fale pod wpływem spadającej kropli wody na taflę spokojnego jeziora oświetlonego blaskiem księżyca.

Maurice Lacroix Fiaba Valentine FA1004-PVP11-550-1

Kolejnym akcentem pochodzącym z otaczającej nas natury są delikatne, w kolorze różowego złota wskazówki w kształcie liści. Diamenty umieszczone na cyferblacie zastępujące oznaczenia godzin wyglądają zjawiskowo w kontekście błyszczących kropel wody, na godzinie 3 znajduje się praktyczny, ale jednocześnie dyskretny datownik. Okrągła, stalowa koperta w podwójnym kolorze złota i srebra sprawia, że czasomierz nabiera wielopoziomowego charakteru. Przedmiot napędza szwajcarski, kwarcowy mechanizm ETA 955.412 w jakości SWISS MADE. Zegarek wyposażony w satynowy, bordowy pasek wspaniale koresponduje z kopertą wykończoną w przyjazny i elegancki sposób bez ostrych krawędzi.

Maurice Lacroix Fiaba

Ale to jeszcze nie wszystko. Niespodzianka tajemniczo kryje się na rewersie zegarka. Umieszczono tam oryginalny grawer wykonany ozdobną czcionką ze znakiem graficznym serc z podpisanych „Forever Love”. Jeśli dodamy do tego limitację, otrzymamy jeszcze bardziej wyjątkowy pomysł na prezent, ponieważ tylko 300 Pań na całym świecie będzie mogło nosić tej piękny i stylowy zegarek na swoim nadgarstku. Maurice Lacroix Fiaba Date Valentine FA1004-PVP11-550-1, to gotowy i kompletny model na ekskluzywny prezent w eleganckim i stylowym opakowaniu. Wystarczy po niego sięgnąć i podarować go ukochanej osobie.

Maurice Lacroix Fiaba Date Valentine FA1004-PVP11-550-1

Maurice Lacroix Fiaba Date Valentine FA1004-PVP11-550-1

Maurice Lacroix Fiaba Date Valentine FA1004-PVP11-550-1

Producent: Maurice Lacroix
Damski / Męski: damski
Styl: fashion
Koperta: stal szlachetna
Powłoka: bicolor PVD (Physical Vapour Deposition)
Kształt koperty: okrągły
Rozmiar koperty: 32 mm
Klasa szczelności: 3 bar (30 m, 98,5 ft)
Mechanizm: kwarcowy (na baterię)
Kaliber mechanizmu: ETA 955.412
Szkło: szafirowe z antyrefleksem
Kolor tarczy: masa perłowa, macica perłowa
Pasek: skórzany satynowy
Gwarancja: 2 lata, międzynarodowa
11 diamentów 0,05 karat osadzonych na tarczy zegarka. Zegarek limitowany 300 sztuk na cały świat.
Cena producenta: 5500 PLN
Maurice Lacroix Fiaba Date Valentine FA1004-PVP11-550-1 →

Tissot Bella Ora Valentines 2017

Czas na Walentynki 2017!

Coraz śmielszymi krokami zbliżają się Walentynki. Przez jednych znienawidzone, komercyjne, dla drugich wspaniała okazja do podarowania ukochanej osobie upominku. Do Polski święto […]