Festina Automatic Skeleton - nowa kolekcja

Festina Automatic Skeleton – nowa kolekcja

Festina Automatic Skeleton, to najnowsza i zaskakująca kolekcja automatycznych zegarków szkieletowych manufaktury zegarkowej Festina. Niekwestionowana rewolucja w świecie Festiny, która skradnie serca wszystkich jej fanek i fanów! Oferta dzieli się zarówno na modele damskie z linii Ladies, jak i na modele męskie z linii Gents. Festina Automatic Skeleton Ladies proponuje dwa, piękne modele dla Pań – jeden w wersji różowe złoto PVD, drugi w wersji stalowej. Festina Automatic Skeleton Gents, to z kolei aż dwa, zachwycające wydania. Dostępne są męskie zegarki szkieletowe na bransolecie mesh w 3 wariantach kolorystycznych oraz czasomierze szkieletowe na bransolecie z ogniwami i z paskiem skórzanym w zestawie, do wyboru w 4 wariantach odcieni. Polecamy te kolekcje każdemu, kto ceni wyrafinowane i oryginalne dodatki wysokiej jakości i w rozsądnej cenie.

Nowy, nieoczekiwany projekt

Festina, marka z ponad 100-letnią tradycją, jeszcze nigdy dotąd nie zaproponowała światu czegoś podobnego. Kolekcja Festina Automatic Skeleton, to nagła i niespodziewana oferta, która bez wątpienia jest tym, czego w branży zegarkowej stanowi niedostatek, szczególnie z punktu widzenia płci pięknej. Kolekcja prezentuje zegarki będące obłędnie trafioną fuzją tarczy z odsłoniętym, trzywskazówkowym mechanizmem Miyota kaliber 82SO i stalowej bransolety typu mesh lub z ogniwami stosowanej zamiennie z paskiem skórzanym (kolekcja Automatic Skeleton Box Set). Każdy model, to inna kombinacja barw, dzięki czemu każdy odnajdzie tu to, czego szuka. Festina Automatic Skeleton to eleganckie czasomierze dla tych, którzy uważnie dobierają dodatki, lubią klasyczne motywy, styl retro oraz cenią sobie oryginalność i bycie zawsze na topie.

Festina Automatic Skeleton Ladies

Zegarki szkieletowe dla kobiet, to wciąż rzadkość. Jednak podobnie jak Festina, wierzymy, że wśród Pań także znajduje się liczne grono entuzjastek technicznej strony zegarmistrzostwa. A jeszcze więcej miłośniczek intrygującej i stylowej biżuterii. Jedno jest pewne, nosząc na nadgarstku szykowny zegarek Festina Automatic Skeleton Ladies nie będziemy mieć sobie równych. Bijąca od niego, tajemnicza magia oczaruje i uraczy każdego, kto tylko rzuci na niego okiem – nieważne, z której strony! Kolekcja damska wychodzi naprzeciw z dwoma modelami, jednym całkowicie pokrytym warstwą złota w ciepłym i ekskluzywnym odcieniu różu oraz drugim w wersji ze stali w kolorze stalowym/srebrnym.

Zegarek damski szkieletowy Festina
Festina Automatic Skeleton Ladies F20539/1

Oba modele posiadają delikatne i eleganckie bransolety w stylu mediolańskim, które doskonale dopasowują się do nadgarstka oraz czynią z zegarka niebywałą ozdobę. W połączeniu z unikalnym projektem cyferblatu nie sposób wyrazić się o nich inaczej, niż że są bez reszty wyjątkowe! Co więcej, odkryty mechanizm użytkowniczka może podziwiać tak z przodu, jak i z tyłu. A to dzięki transparentnemu i odpornemu na zarysowania szkłu szafirowemu. Choć praca wszystkich, widocznych elementów może przyprawić niekiedy o pozytywny zawrót głowy, to delikatna obręcz z indeksami liniowymi tonuje i zamyka je w niezwykłej figurze geometrycznej. Czasomierze wykonane są z najlepszego typu stali 316L, chirurgicznej gwarantującej wysoką trwałość i wytrzymałość, chroniącej przed korozją, zarysowaniami oraz matowieniem.

Festina Automatic Skeleton Ladies F20538/1

Festina Automatic Skeleton Gents

Trzeba przyznać, że Festina, wprowadzając kolekcję Automatic Skeleton, wkroczyła na zupełnie nowy poziom. Panom zaprezentowane zostały dwie możliwości, pomiędzy którymi wybór będzie naprawdę niełatwy… Pierwsza opcja, to zegarek szkieletowy na stalowej bransolecie typu mesh w kolorach: stalowym z pobudzającym, niebieskim akcentem, stalowym z luksusowym, złotym akcentem oraz stalowym pokrytym enigmatyczną czernią PVD. Zegarki te, to autentyczny majstersztyk ukazujący świeże i popularne wykończenia i odcienie stojące tuż obok tradycyjnych form i proporcji. Nie ma tu miejsca na niedociągnięcia, czy zwyczajność – czasomierze zadziwiają pod każdym kątem i na każdym etapie.

Festina Automatic Skeleton Gents F20534/1

Drugą opcją są aż 4 warianty zestawów zegarków szkieletowych na stalowych bransoletach z ogniwami, które w prosty sposób można zamienić na pasek skórzany, będący częścią zestawu. Tym sposobem Festina Automatic Skeleton Box Set można dobierać do większej gamy outfitów i zakładać na więcej okazji! Projekt tarczy różni się od wyżej wspomnianych, jednak pozostaje niezmiennie inspirujący, a optycznie pulsujący wzór będzie w stanie zahipnotyzować nawet najbardziej trzeźwe spojrzenie. Przy produkcji zegarków także sięgnięto po niekorodującą stal szlachetną i najwyższej jakości szkło szafirowe, jak w przypadku powyższych modeli. Składnikiem, który jest w tej kolekcji nowością, to świecąca w ciemności substancja luminescencyjna na wskazówkach i indeksach.

Festina Automatic Skeleton Box Set F20536/4

Idealny pomysł na prezent

Najnowsza i spektakularna kolekcja Festina Automatic Skeleton, to wyśmienity pomysł na efektowny, sprawiający radość i praktyczny prezent dla bliskich. Mimo że odzwierciedla ona zarówno okazały wygląd, jak i godną jakość, to nie zapłacimy za żaden model nawet 1000 PLN! To dodatkowo przekonuje, by zdobyć się na taki gest. Zegarki szkieletowe Festina Automatic Skeleton zaskarbią sobie miejsce w sercu każdej kobiety uwielbiającej elegancję, modę i bycie postrzeganą za jedyną i niepowtarzalną. Trafią też w gusta każdego mężczyzny lubiącego wysmakowany styl klasyczny i niekwestionowany standard.