Zegarki dla par DOXA

Zegarki dla par

Lato, to bez wątpienia magiczna pora roku. Otaczająca dookoła przyroda, rozpieszcza nas pięknymi widokami, a unosząca się woń kwitnącej roślinności sprawia, że chętniej nawiązujemy nowe znajomości lub podejmujemy decyzje o scementowaniu już trwającego związku. Jak donoszą statystyki najwięcej małżeństw zawieranych jest właśnie w porze letniej. Ślub, to piękna i emocjonalna ceremonia, będąca jedną z najważniejszych w życiu ludzi i choć przygotowania mogą być bardzo czasochłonne, efekt końcowy jest niezapomniany.

Młodzi, prócz tego, że zostają obdarowywani przez najbliższych coraz częściej decydują się na pamiątkowe upominki również dla siebie samych. Uważam, że to wspaniały pomysł, a upominek podarowany swojej drugiej połowie będzie pamiątką na długie, szczęśliwe spędzone razem lata. Możliwości wyboru takich ślubnych podarunków jest wiele, ja jednak bezsprzecznie zaproponuję coś, co będzie funkcjonalne, trwałe, spersonalizowane, ale przede wszystkim stanowiło wspaniały duet.

Producenci czasomierzy mają tu sporo do zaoferowania, tworząc wspaniałe duety od klasycznych modeli po sportowe. Ja skupię się tu na klasyce, ponieważ to właśnie ona towarzyszy najczęściej podniosłym i ważnym okazjom. Jest jeszcze jeden powód – klasyczny zegarek jest ponadczasowy, a to oznacza, że nigdy nie wyjdzie z mody i dopasujemy go do większości swojej garderoby.

Doxa D-Light

Zachwyca delikatnością, lekkością, błyskotliwością i niepodważalną elegancją. Zarówno wersja dla Niej jak i dla Niego, pozbawiona jest wszelkich ostrych krawędzi. Idealnie okrągła koperta w towarzystwie skórzanego paska, podkreśla klasyczne, szwajcarskie wzornictwo, stawiające w tym przypadku na minimalizm i prostotę. Te dwa czynniki stanowią filar klasycznego i eleganckiego designu również w odniesieniu do współczesnych trendów.

Doxa D-Light

Doxa D-Light

Wersja męska: 173.90.101.01 cena regularna 999 PLN
Wersja damska: 173.95.101.01 cena regularna 999 PLN

Tarcza prezentowanych tu modeli posiada to, co w zegarku najbardziej istotne – wskazówkę godzin oraz minut. Niezmącony zbędnymi dodatkami cyferblat o promiennym szlifie, posiada oznaczenia godzin w kształcie indeksów w kolorze tak modnego dziś różowego złota, którym została pokryta koperta z szafirowym, odpornym na zarysowania szkłem.
Jeśli obrączki macie w żółtym złocie, koniecznie wybierzcie zegarki w tym samym kolorze. Marka Doxa linię D-Light przygotowała w tak bogatych wersjach kolorystycznych, że nie będziecie musieli się martwić nawet wtedy, gdy wybierzecie białe obrączki lub w wersjach bikolor. Pełną ofertę zegarków Doxa D-Light zobaczycie na Dolinski.pl. Na dole tarczy widnieje dyskretny napis SWISS MADE, co stanowi potwierdzenie i wizytówkę szwajcarskiej jakości.

Doxa D-Light

Doxa D-Light

Kolejną parą zegarków, na którą chciałam zwrócić uwagę jest marka, która tym razem nie jest szwajcarska, ale dla odmiany japońska. Znana na całym świecie za innowacyjne technologie działająca na szerokim polu elektroniki użytkowej posiada równie imponujące grono sympatyków za niezawodność i praktyczność czasomierzy:

Citizen Leather

Ta klasyczna linia, zaprojektowana została w nieco inny sposób niż omawiana wcześniej Doxa D-Light. Zachowano tu charakter klasycznego zegarka i ciekawe wzornictwo, ale oprócz różnic wizualnych, jest jeszcze pewien istotny element – mechanizm. Marka Citizen opracowała bowiem układ elektroniczny zasilany światłem! Każdy zegarek tej marki wyposażony jest w system Eco-Drive.

Warto o tym wspomnieć, ponieważ nie musimy dzięki temu w tych zegarkach wymieniać baterii! Takie rozwiązanie z pewnością ucieszy zwolenników praktycznej strony zastosowania czasomierzy. Na tym jednak nie koniec. Tym razem dzieje się znacznie więcej. Oprócz systemu zasilania dowolnym źródłem światła Eco-Drive, mamy datownik, rzymskie w miejscu godzin, jak również sama tarcza posiada ciekawy wzór, nadający ton i własną tożsamość. Gdy dodamy do tego cenę jaką musimy zapłacić za ten model, staje się on bardzo atrakcyjną propozycją do rozważenia.

Citizen zegarki dla par

Citizen zegarki dla par

Citizen zegarki dla par

Citizen zegarki dla par

Wersja męska: AW1231-07E cena 470 PLN
Wersja damska: FE1081-08E cena 470 PLN

Aby uświetnić wyjątkową chwilę, nie można zapomnieć o nadaniu takim zegarkom unikalnych cech. Doskonałym elementem będzie tu osobisty grawerunek z przekazem płynącym prosto z serca. Dobry zegarek będzie służył przecież wiele lat, w trakcie których dostarczać nam będzie miłych wspomnień przy każdym spojrzeniu na sentencję od partnera.
Wszystkim parą chciałam życzyć, aby czas odmierzany przez otrzymane zegarki, był zawsze szczęśliwy.