Zegarki na lato

Trendy w zegarkach na lato 2020

Lato 2020 w branży zegarkowej można by określić mianem całkowitej i niespodziewanej rewolucji. Twórcy zegarków z całego świata już do tej pory zaskoczyli nas mnóstwem zachwycających propozycji, a kto wie, co jeszcze mają w planach na ten rok. Najowocniejsza ze względu na napływ wyjątkowych czasomierzy okazała się tym razem Szwajcaria, kraina alpejskich krajobrazów, stanowiąca kolebkę rzemieślniczej sztuki zegarmistrzostwa. To właśnie dzięki takim markom, jak: Maurice Lacroix, Traser, czy Atlantic jesteśmy w stanie przedstawić Państwu letnie trendy, jakich jeszcze nie było!

Tęczowa awangarda – MAURICE LACROIX ELIROS RAINBOW EL1118-PVP01-090-1

Maurice Lacroix. Jeden z najbardziej poważanych i zasłużonych wydawców luksusowych zegarków szwajcarskich. Jego bogata historia sięga przeszło 100 lat. Swe zaufanie oraz reputację zawdzięcza trwaniu w tradycji, perfekcjonizmie, poczuciu jakości oraz z pielęgnowaniu i ciągłemu aplikowaniu nabytej wiedzy przemysłowej. Mimo tego jest to marka, jaka niewątpliwie stanowi dla współczesności wyznacznik najnowszej mody. Tworząc zegarek z uniwersalnym przeznaczeniem i o tęczowej koncepcji znosi konieczność określoności czasomierzy.

Dzięki projektowi otwartemu na każdego odbiorcę, którego, co więcej cechuje nieokiełznana i fantazyjna kolorystyka nadaje rzeczom całkiem innego znaczenia. Adekwatnie do czasów prezentuje postawę, wedle której zegarki z wielkim dziedzictwem, o wysokiej jakości również potrafią być świeże, aktualne i atrakcyjne, czyli po prostu – trendy! Idealnym tego przykładem jest MAURICE LACROIX ELIROS RAINBOW EL1118-PVP01-090-1.

MAURICE LACROIX ELIROS RAINBOW EL1118-PVP01-090-1

Retro znów na topie! ATLANTIC BEACHBOY 58765.45.31

Starsze pokolenia mawiają… Lata 70. ,80. były jedyne w swoim rodzaju, ponadczasowe i nigdy się nie powtórzą. Czy aby na pewno? Szwajcarski producent zegarków Atlantic, który nie kryje swej przodującej sympatii do klasyki i doskonałej jakości przywraca cudowne lata 70. znów do życia! Twórca dowodzi, że istnieją sposoby na odtworzenie czasomierzy o znanych i lubianych motywach z przeszłości przy wykorzystaniu dobrodziejstw współczesnej nauki. Atlantic Beachboy 58765.45.31 jest zatem ofertą, która zachwyci miłośników słonecznych plaż, wakacyjnych żaglówek i biało-czerwonych kół ratunkowych rodem z lat 70!

Atlantic Beachboy 58765.45.31

Przyszłość, to hybryda. FESTINA SMARTIME 50001/3

W piśmie o trendach nie mogło nie pojawić się rzecz jasna wzmianki o marce, które sama ogłasza się w ich kreowaniu – Festinie. Producent o hiszpańskim temperamencie i ze szwajcarskimi korzeniami od 1902 roku podąża za wartościami wytyczającymi najświeższe ścieżki. Miłością, pasją, przyjemnością, wolnością oraz atrakcyjnością. Baczne dostrzeganie pragnień i potrzeb użytkowników nigdy nie zawodzi, a dodatkowo zawsze informuje o bieżących kursach.

Dzięki temu marka zdołała zaoferować multifunkcyjny czasomierz o przyciągającym designie, niesamowitej przydatności i dwojakim charakterze. Model odzwierciedla, że ludzkość dąży do optimum. Nie chce nagłych zmian, a łagodny proces wdrożenia w świat nowych możliwości i udogodnień. Stąd sukces cyfrowo-analogowych zegarków hybrydowych w typie smartwatch z linii Smartime.

W podwodnym stylu. TRASER P67 SUPERSUB T25 BLUE 109375

Ponownie pochodzący ze Szwajcarii – producent taktycznych, sportowych i nastawionych na „outdoor” zegarków traser® uświadamia, że w świecie diveingu, jak w żadnym innym, to sięganie głębin świadczy o sukcesie. Z tego powodu proponuje czasomierz, jaki niewątpliwie rzuca wyzwanie tym, którzy również specjalizują się w tworzeniu zegarków o przeznaczeniu do nurkowania. Z klasą wodoszczelności sięgającą 500 metrów, z innowacyjną technologią podświetlania trigalight® opartą na rurkach trytu, niezawodnym mechanizmem kwarcowym oraz rasowym designem, przyprawi o szybsze bicie serca każdego mężczyznę żądnego trwałych i praktycznych zegarków w taktycznym stylu.

Producent kształtuje dzięki temu zegarmistrzowski trend konstruowania potężnych i zapewniających bezpieczeństwo czasomierzy, które sprawdzą się w ekstremalnych warunkach. Stylowy, męski design i ponadprzeciętne parametry techniczne to cechy, które docenią mężczyźni ceniący pragmatyczne podejście do czasomierzy.