Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne 2019

TISSOT Tour de Pologne 2019

Już za moment w dniach od 3 do 9 sierpnia rozpocznie się kolejny, 76 już maraton kolarski Tour de Pologne 2019. Sponsorem tego sportowego wydarzenia po raz kolejny w historii będzie szwajcarska marka zegarków Tissot. Szwajcarski producent bardzo chętnie angażuje się w kluczowe wydarzenia sportowe jako oficjalny chronometrażysta, oferując przy tym specjalnie dedykowane czasomierze. Jest to bowiem zgodne z DNA marki, dążeniem do perfekcji i pełnej doskonałości. Dla miłośników sportowych wydarzeń to nie lada wydarzenie, ponieważ oprócz ogromnych emocji, dostarczanych przez polskich, znakomitych kadrowiczów jest okazja do wzbogacenia swojej kolekcji sportowych zegarków o wyjątkowy egzemplarz.

Tissot T-Race Cycling T111.417.27.441.00

Tissot T111.417.27.441.00 T-Race Cycling Chronograph

To właśnie ten zegarek będzie wiodącym modelem kampanii reklamowej TISSOT Tour de Pologne 2019 poprzedzającej to wielkie sportowe wydarzenie. W konkurencjach sportowych, tych profesjonalnych, jak i amatorskich, każda część sekundy może świadczyć o wygranej zawodnika. W takich sytuacjach nie może być mowy o pomyłce. Będąc w posiadaniu jednego z modeli Tissot T-Race Cycling, odmierzymy czas z dokładnością do dziesiętnej sekundy.

Profesjonalistów, jak i amatorów kolarstwa z pewnością ucieszy fakt, że wiele elementów zegarka stanowi świetne nawiązanie do części wziętych wprost z roweru szosowego. Przycisk chronografu (stopera wskazówkowego) nawiązuje wzornictwem do manetek hamulców. Wzór na pasku w kierunku mocowania koperty wygląda jak widelec z zamocowanym wewnątrz kołem. Faktura i kolor tarczy przypomina szosę, po której jadą kolarze. Zewnętrzna część tarczy z charakterystycznymi indeksami imitującym szprychy wraz z pierścieniem tachymetru przypomina koło roweru. Nie można zapomnieć też o deklu zegarka, tam też producent umieścił symbol wolnobiegu kół zębatych.

Tissot T-Race Cycling T111.417.27.441.00

Dane techniczne nowych zegarków Tissot T-Race Cycling doskonale odzwierciedlają sportowe przeznaczenie. Wykonany ze stali szlachetnej, w powłoce PVD zapewnia niezwykłą odporność na ścieranie. Okrągły kształt koperty o średnicy 44 mm i wysokości 11.44 mm zapewnia optymalną wielkość dla męskiego nadgarstka. Klasa szczelności do 100 metrów gwarantuje bezpieczeństwo przed zalaniem podczas swobodnego pływania, a nawet nurkowania rekreacyjnego. We wnętrzu czasomierza pracuje szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA G10.212 POWERDRIVE, czyli sprawdzona i niezawodna klasyka sportowych chronografów zasilanych baterią. Szkło oczywiście szafirowe, odporne na zarysowania, zapewniające idealną przejrzystość. Każdy zegarek Tissot T-Race Cycling posiada gumowy, bardzo trwały pasek o rozmiarze 18 mm.

Tissot T-Race Cycling T111.417.27.441.00 pasek

Który Tissot T-Race Cycling wybrać?

Charakterystyczna linia Tissot T-Race Cycling dedykowana jest nie tylko zapalonym miłośnikom kolarstwa. Jest to przede wszystkim zegarek dla fanów szeroko pojętej aktywności fizycznej, a bogactwo wersji kolorystycznych stanowi doskonałą opcję wyboru dla dbających o każdy detal. Dla mnie najbardziej atrakcyjna wydaje się opisywana tutaj wersja czerwona — główny bohater kampanii reklamowych. Dlaczego? Ponieważ czarny i czerwony kolor w jednym zestawieniu tworzą bardzo dynamiczną i wyraźną sylwetkę doskonale wpisującą się także w główne barwy Tissot. To żywe i atrakcyjne na oka połączenie stawia na aktywność i witalność, podkreślając tym samym pełnoprawną przynależność do świata aktywności fizycznej, do której szczególnie zachęcam w sprzyjającym okresie letnim.

Sklep z pełną ofertą Tissot T-Race Cycling:
https://dolinski.pl/t-race-cycling/