Tissot Tour de Pologne 2018

Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne Special Edition 2018

Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne Special Edition 2018 T111.417.37.441.09. Po raz kolejny szwajcarski czasomierz  będzie odmierzał czas sportowcom. W sporcie jak i  życiu liczy się każda sekunda, a odmierzając czas na powyższym modelu możemy mieć pewność, że nie umknie nam jej najmniejszy ułamek. W tym roku przypada już 75-ta, tym razem jubileuszowa rocznica edycji Tour de Pologne.

Czas płynie naprawdę za szybko, jednak sponsor wyścigów jak co rok staje na wysokości zadania. Tissot jest od dawna związany z kolarstwem, od ponad 20 lat wspiera Międzynarodową Unią Kolarską (UCI), będąc pierwszym Partnerem Kolarstwa Światowego w historii UCI oraz Oficjalnym Chronometrażystą UCI podczas wszystkich organizowanych przez unię wydarzeń, we wszystkich dyscyplinach kolarskich.

T111.417.37.441.09

Zegarek dla fanów kolarstwa i nie tylko

Prawdziwy przedstawiciel sportowych czasomierzy – Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne Special Edition 2018 T111.417.37.441.09. Już przy pierwszym spojrzeniu na tarczę zauważymy, że sporo się tam dzieje. To, co jednak najlepsze, tkwi w szczegółach nawiązujących do wyścigów kolarskich. Wprawne oko pasjonata kolarstwa zwróci od razu uwagę na fakturę i kolor tarczy, odnajdzie w nich nawiązanie  do sportowych, rowerów.  Faktura oraz kolor tarczy przypomina nawierzchnię szosy, którą przemierzają kolarze podczas wyścigu. Wygląd paska oraz uszu koperty wskazuje na podobieństwo do widelca ramy rowerowej. Zewnętrzna część tarczy z charakterystycznym indeksem imitującym szprychy wraz z pierścieniem tachymetru przypomina koło roweru. Rowerowe akcenty widoczne są także w innych miejscach: przyciski przypominają dźwignie hamulca, na spodzie koperty i na koronce odwzorowano charakterystyczną strukturę kasety rowerowej, a inspiracją dla wewnętrznej strony paska był łańcuch rowerowy. Jest to prawdziwy, sportowy zegarek dla fanów kolarstwa i nie tylko. Z pewnością trafi on w gusta każdego fana aktywności fizycznej.

Tissot Tour de Pologne T1114173744103

Zegarek Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne Special Edition 2018 to połączenie funkcjonalności i pasji do sportu. Dzięki licznym detalom zegarek w doskonały sposób oddaje energię wyścigu, a wygrawerowane logo 90 lat Tour de Pologne sprawia, że będzie to wspaniały okaz dla kolekcjonerów!

Dane techniczne:
Producent: Tissot
Płeć:  męski
Styl: sportowy
Koperta: stal szlachetna
Powłoka: bicolor PVD (Physical Vapour Deposition)
Rozmiar koperty: 44 mm
Grubość koperty: 11,44 mm
Waga zegarka: 92 g
Klasa szczelności: 10 bar (100 m, 328 ft)
Mechanizm: kwarcowy (na baterię) ETA G10.212 POWERDRIVE
Szkło: szafirowe
Pasek: gumowy / kauczuk 18 mm
Substancja luminescencyjna na wskazówkach i indeksach
Funkcje: godziny, minuty, sekundy, chronograf, datownik, tachymetr