Tissot Lovely Square

Tissot Lovely Square

Prześliczny, subtelny i niezwykle kobiecy Tissot Lovely Square to obowiązkowy dodatek dla prawdziwej kobiety z klasą. Tissot projektując kolekcję Lovely Square, wyraził swoje poszanowanie dla stylu zegarków z lat 60. W owym okresie królowały właśnie czasomierze o niewielkich rozmiarach. Dzisiejsza, odświeżona kompilacja prezentuje się równie wyśmienicie, a stare powiedzenie „małe jest piękne” zdaje się tylko to potwierdzać.

Zegarek damski Tissot Lovely Square T058.109.11.041.00

Urok i szwajcarska jakość w jednym

Wszystkie czasomierze z rodziny Tissot Lovely Square są wyjątkowe. Producent zadbał, by każdy egzemplarz różnił się od siebie. Dzięki takiemu zabiegowi każdy zegarek z kolekcji jest nieco inny, choć łączy go ta sama forma. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Zróżnicowanie odcienie i surowce to nie wszystko. Czasomierze różnią się od siebie wyglądem tarcz. Do wyboru mamy tradycyjne indeksy lub znacznie wyróżniające się diamentowe znaczniki godzinowe. To dobra wiadomość dla Pań ceniących sobie indywidualny styl i prestiżowe wykończenia.

Zegarek damski Tissot Lovely Square T058.109.11.041.00

Czasomierze są rzeczywiście niewielkich rozmiarów. Szerokość kwadratowej koperty w każdym z modeli wynosi zaledwie 20 mm, a grubość 7 mm. Klasa szczelności 3 bary pozwala na swobodne umycie rąk bez konieczności ściągania zegarka. Tissot Lovely Square w każdym wariancie zasila precyzyjny, szwajcarski mechanizm ETA 901.001. Każdy model posiada unikalne w swoim rodzaju sferyczne szkło szafirowe. Jego forma przypomina oszlifowany diament, co w szczególny sposób wyróżnia wersję z diamentami klasy Top Wesselton w miejscu godzin.

Zegarek damski Tissot Lovely Square T058.109.11.041.00

Tissot Lovely Square, stylowy dodatek za rozsądną cenę

Kolekcja Tissot Lovely Square to bardzo eleganckie, kobiece dodatki. Dyskretny rozmiar podkreśla tylko niebywały urok czasomierza. Warianty kolorystyczne, odmienność designu oraz cena sprawia, że damskie zegarki z kolekcji Lovely Square stają się bardzo atrakcyjną propozycją na nadchodzące, letnie dni.

Gdzie kupić? Oficjalny, autoryzowany sklep TISSOT:
https://dolinski.pl/tissot-lovely/