Rado True Star Sing

Rado True Star Sign ze znakami zodiaku

Czas chyba zaczął płynąć szybciej niż zwykle… Nie mogę uwierzyć, że za chwilę, już za moment my, kobiety będziemy obchodzić po raz kolejny nasze marcowe święto. Panowie jak co roku mogą mieć trudność w wyborze jakiejś miłej i zarazem zaskakującej niespodzianki dla nas. Z myślą o tym przedstawiam zegarki Rado True Star Sign. Chciałabym żeby stały się motywem przewodnim zbliżającego się Święta Kobiet . To zupełna nowość, bardzo ekskluzywne i prestiżowe czasomierze dodatkowo objęte limitacją, dedykowane dla każdej z nas indywidualnie. Mam nadzieję, że zabrzmiało to dość intrygująco i wzbudziło zaciekawienie…

 

Rado znaki zodiaku

 

Rado True Star Sign to prawdziwa gwiazda. Zegarek zaawansowany technicznie pod każdym względem, a jego design sprawia, że magnetyzuje i przyciąga spojrzenia. Na tarczy przypominającej skrawek prawdziwego, nocnego nieba nie ma przepychu. Jest za to surowość z elementami luksusu. Diamenty służące za indeksy godzin 12,3,6 oraz 9 rozświetlają tarczę swoim osobistym blaskiem. Dodatkowo przy indeksie godziny 9 umieszczono nazwę znaku zodiaku. Patrząc na tą wyjątkową kolekcję mam wrażenie, że widzę pomniejszony nieboskłon z ciałami niebieskimi zamiast prawdziwego zegarka. To rzeczywiście gwiezdny czasomierz z domieszką astrologii. Na każdej tarczy, w dole, nad diamentowym indeksem zastępującym cyfrę 6 znajduje się konstelacja danego znaku zodiaku, od Barana, aż po Ryby złożona z gwiazd i diamentów. Bardzo podoba mi się takie połączenie, ponieważ czyni to czasomierz rzeczywiście ciekawy i niebanalnym oraz nadaje mu indywidualny charakter.

Rado True Star Sign Wodnik

Jak marce Rado udało się odwzorować cząstkę nieboskłonu?

Tak dobre odwzorowanie udało się dzięki zaawansowanego technicznie materiału ceramicznego. Tak jak opisywał to sam producent czasomierza, polega to na aktywowaniu gazów podczas procesu plazmowego w bardzo wysokiej temperaturze, bo aż 20 000 stopniach celsjusza. W wyniku takiego działania zmienia się skład molekularny ceramiki, co powoduje powstanie powierzchni o ciepłym metalicznym połysku bez rzeczywistego użycia metalu. Ta innowacyjna technika powoduje prócz oczywistych walorów piękna, cechy wytrwałości, lekkości oraz sprawia, że czasomierz jest antyalergiczny.
 

 

Rado True Star Sign to model automatyczny kaliber ETA2671. Koperta i bransoleta wykonana z ceramiki, technologią high-tech. Bransoleta posiada zapięcie tytanowe na przyciski, co zabezpiecza zegarki przed przypadkowym rozpięciem.  Każdy model czasomierza marki Rado posiada szkło szafirowe, a linia True Star Sign wyposażono w klasę szczelności 5 bar, co bez przeszkód pozwoli na pływanie.

Ciekawostką jest liczba diamentów umieszczonych na tarczy w zależności od konstelacji. Moja liczba to 10 wynikająca z układu Lwa 🙂

 


Rado True Star Sign
to jeden z najbardziej wyjątkowych czasomierzy, które opisywałam. Na żywo zrobił na mnie naprawdę ogromne wrażenie pod względem wizualnym jak i technologicznym.  Myślę, że taki prezent na Dzień Kobiet będzie niezapomnianym wydarzeniem dla każdej z Pań i pamiątką na wiele długich lat.

Cena producenta 9800 PLN. Autoryzowany sklep z zegarkami Rado True Star Sign >