Rado Moon Phase R22883915

Rado Coupole Classic Lady Moon Phase

Każda kobieta potrzebuje w swojej garderobie kompana, który sprawi, że każdy dzień stanie się tym wyjątkowym – jednym z nich może być zegarek Rado Coupole Classic Quartz Lady Moon Phase R22883915. Elegancka i wyrafinowana propozycja od szwajcarskiej marki Rado, to klasyczne piękno które, skradnie nie tylko serca, ale również księżyc. 😉

Rado Moon Phase R22883915

Zegarek w kolorze zaczarowanej nocy

Marka Rado w tym modelu nawiązuje do swoich pierwszych modeli z lat 60-tych. Klasyczny design z nowoczesnym kształtem idealnie wpisuje się w najnowsze trendy, a za tym idzie minimalizm, wygoda i czytelność. Okrągła koperta, jako wyznacznik stylu retro, dobrze współgra z fazami księżyca i oraz pięknie zdobioną tarczą. Okrągła 34 mm koperta została wykonana ze stali szlachetnej i zamknięta przez wypukłe, odporne na zarysowania szafirowe szkło z antyrefleksem. Pod szkłem znajdziemy tarczę w kolorze zaczarowanej nocy.

Rado Moon Phase R22883915

Niesamowita masa perłowa, mieniąca się w zależnie od kąta padania światła, została wykonana w niebieskich odcieniach. Przez załączony element z fazami księżyca mamy wrażenie jakbyśmy patrzyli w pięknie rozświetlone przez księżyc niebo, a nie sprawdzali godzinę. Indeksy wraz ze wskazówkami dopełniają bajkowy klimat i sprawiają wrażanie gwiazd na niebie.

Rado Moon Phase R22883915

Jeżeli już jesteśmy przy fazach księżyca… na godzinie szóstej widzimy szczegółowe zdobienie na którym widać gwiazdy, księżyc w określonej fazie oraz falujące niebo, które zawiązuje kolorystycznie do tarczy. Funkcje tego pięknego zegarka zostały wzbogacone o datownik na godzinie trzeciej. Przechodząc lekko niżej mamy elegancki skórzany, granatowy pasek, który wpisze się w kreacje wieczorowe jak i biznesowe. Na końcu paska znajdziemy wygodne i bezpieczne motylkowe zapięcie z logo marki Rado.

Rado Moon Phase R22883915

Rado Moon Phase R22883915

Koronka jest dość prosta i klasyczna z wygrawerowanym logo, ale wygodna i praktyczna. Sercem tego SWISS MADE’owego cuda jest mechanizm kwarcowy zasilany baterią ETA F05.841. Nie musimy bać się o zachlapanie zegarka, gdyż został wyposażony w klasę szczelności 50 m.

Rado Moon Phase R22883915

Rado Moon Phase R22883915

Aby przenieść się w ten bajkowy klimat, będziemy musieli zapłacić 4760 PLN. Można również odwiedzić nasz salon przy placu Kościuszki 13/1a we Wrocławiu i sprawdzić jak pięknie prezentuje się na kobiecym nadgarstku. Zegarek można nabyć również online na Dolinski.pl