Qlocktwo zegarki

QLOCKTWO – nieco inny wymiar czasu

Każdemu z nas zdarza się wpaść w wir monotonii i bezzwłocznie szukamy jakiś ciekawych rozwiązań. Czasami problem tkwi w drobnych szczegółach jak np. w dodatkach do codziennych stylizacji. Zegarek od zawsze był nierozłącznym elementem elegancji i statusu społecznego. W dzisiejszych czasach, każdy z nas może pozwolić sobie na zakup zegarka, ale czy na pewno chcemy nosić klasyczny design? Niemiecka manufaktura QLOCKTWO zaprezentowała jak łatwo i przyjemnie można odejść od klasycznego wyrazu elegancji i zacząć nowy rozdział z designem.

Qlocktwo

Prostota, elegancja i innowacyjność

Kiedy myśleliśmy już, że kwadratowy kształt zegarków przeszedł do historii, QLOCKTWO pokazuje, jak bardzo się myliliśmy. Kanciaste kształty znów zawładnęły rynkiem i to nie tylko zegarkowym! Prostota, elegancja i innowacyjność to trzy słowa, w których możemy opisać owe zegarki od niemieckiej manufaktury. Na pierwszy rzut oka widzimy tylko stos losowo wrzuconych na tarczę liter jak i 4 kropki na każdym z rogów zegarka. To właśnie nasza aktualna godzina, którą za chwilę będziemy mogli sprawdzić. Nie martwcie się, nie zostawili nas tylko z językiem angielskim 😉 Wariantów językowych mamy do wyboru aż 20 (niestety polskiego jeszcze nie ma).

Qlocktwo

Qlocktwo

Zegarek został zaprogramowany tak, aby był wygodny przy odczytywaniu godziny. Z boku, gdzie zazwyczaj znajduje się klasyczna koronka – mamy przycisk ozdobiony logo marki, który odpowiada za wyświetlanie godziny. Po delikatnym wciśnięciu podświetlą nam się słowa, które układają się w konkretną godzinę. Mamy też funkcję daty, sekund oraz poziom żywotności baterii. Po dwukrotnym wciśnięciu guzika, wyświetli nam się aktualna data. Trzykrotne wciśnięcie pokaże sekundy, a czterokrotne w jakim stanie jest nasza bateria.

Qlocktwo

Lekki i wygodny

Wraz z designem musi też iść wygoda i funkcjonalność. W zegarkach naręcznych QLOCKTWO, mamy dwa rozmiary kopert:

  • damski 35×35 mm
  • męski 39×39 mm

Każdy z nich może mieć kolor szczotkowanej stali, czarny, złocenie w kolorze żółtego i różowego złota, a dla dopełnienia możemy przebierać w kolorach pasków lub dobrać pod kolor koperty stalowy, bądź czarny jak i  bransoletę. Opcje tarcz są trzy: stalowa, biała i czarna. Możemy również wybrać zegarek w wersji złotej z tarczą odpowiadającej kolorowi koperty. Dodatkowym atutem zegarka jest to, że nie czujemy go na nadgarstku. Jest lekki i wygodny, co pozwala na komfortowe użytkowanie każdego dnia. Jeżeli wybierzemy model na pasku skórzanym, to możemy być pewni, że jego miękkość to kolejne +10 do wygody. Z dodatkowych elementów designu jest dekiel zegarka – logo, funkcje oraz sygnatura. Zapięcie również posiada logo marki QLOCKTWO.

Qlocktwo

Qlocktwo

Qlocktwo

Świetną sprawą jest też fakt, że bateria zegarka w standardowym użytkowaniu wytrzymuje nawet rok! Zegarek został wyposażony w energooszczędne podświetlenie LED, które pozwala na wydłużone użytkowanie na zwykłej baterii. Nie musimy też przejmować się zalaniem przy myciu rąk czy niespodziewanym ulewnym deszczem, ponieważ został on wyposażony w klasę szczelności 5 ATM czyli 50 m.

Qlocktwo

Z manufaktury QLOCKTWO dostępne są również zegary naścienne w dwóch różnych rozmiarach oraz dotykowe zegarki biurkowe / nocne z funkcją dotyku. Każdy z nich możemy sobie personalizować kolorem oraz fakturą wykończenia przedniej części panelu, pod którym wyświetla się godzina.

Qlocktwo

Ceny tego pięknego i minimalistycznego zegarka zaczynają się od 2970 PLN. Wszystkie modele naręczne, biurkowe i ścienne znajdziecie TUTAJ.
Nie zapomnijcie wybrać wersji językowej przed zakupem zegarka 😉