Paski Hirsch

Paski Hirsch

Paski Hirsch

Wiosna ewidentnie bawi się z nami w starą zabawę „ciepło – zimno”.  Minął  już 1 dzień kalendarzowej wiosny, a to oznacza, że nie ma już odwrotu, musi się w końcu ocieplić i dodać kolorów zmarzniętej przyrodzie. My również stęsknieni jesteśmy za słońcem i ciepłymi dniami. Jak co roku w przypływie wiosennego nastroju odświeżymy garderoby i założymy lżejsze wiosenne kreacje. Barwy odgrywają ważną rolę w naszym życiu i wpływają zdecydowanie na nasz nastrój.

Paski do zegarków

Rutyna? Niekoniecznie

Jaką rzecz rutynowo prócz odzieży zakładamy na siebie codziennie? Większość z nas odpowie, że zegarek i będzie to rzeczywiście prawda. Nie wszyscy z nas posiadają jednak wystarczającą liczbę egzemplarzy czasomierzy tak, by odpowiednio zaakcentować stylizację. Są też tacy, którzy za nic nie chcą wymieniać swojego ukochanego zegarka na inny.  Nie jest to powód do kłopotu. Producenci pasków mają na to sposób i wychodzą nam w tej kwestii na przeciw, oferując szeroką gamę tych produktów. Nie musisz zmieniać co chwilę czasomierz, po prostu zmień pasek!

Zmiana paska w zegarku

Paski austriackiej firmy Hirsch cechuje solidność i trwałość, a szeroki wybór asortymentu sprawia, że każdy odnajdzie swój wymarzony kolor. Różowy, satynowy na romantyczną randkę z ukochanym, niebieski na spacer po plaży wzdłuż morza, a piękny seledyn na rodzinne spotkanie w ogrodzie. Czy nie brzmi to zachęcająco? Myślę, że bardzo. My kobiety uwielbiamy akcentować misternie stworzone kreacje, a barwa paska może nadać im subtelnego bądź bardziej wyrazistego looku.

Nowy pasek w zegarku

Wymiana paska w zegarku

Wymiana paska w zegarku

Wymiana paska w zegarku

Kolory dla wszystkich

Nie tylko Panie w tym sezonie poczują się kolorowo i modnie. Hirsch przygotował również atrakcyjną ofertę dla mężczyzn. Linia Performance, to propozycja dla wszystkich modnych Panów ceniących sobie wygodę, solidność oraz oryginalność. Performance – cóż to takiego? Najprościej mówiąc połączenie dwóch materiałów: skóry i kauczuku. Ktoś mógłby powiedzieć, że takie zestawienie surowców to nic nadzwyczajnego, ale paski z rodziny Performance to mała rewolucja.

Paski Hirsch Performance

Paski Hirsch Performance

Paski Hirsch Performance

Przyjemnie miękki kauczuk HIRSCH Premium dopasowuje się perfekcyjnie do indywidualnego kształtu przegubu ręki a ponieważ nie przylega do skóry na całej swojej powierzchni  zapewnia jej naturalną termoregulację i klimatyzację podczas noszenia.

Hirsch Performance

Każdy z nas wie, jak ważna jest cyrkulacja powietrza pod materiałami stykającymi się z naszą skórą. Zdarza się, że zakupujemy pasek słabszej jakości tylko dlatego, że akurat ma zadowalającą nas kolorystykę i strukturę.  Taki zakup prócz tego, że jest zdecydowanie mniej trwały może przyczyniać się do wytwarzania groźnych dla skóry bakterii bytujących w materiale.

Paski Hirsch Performance

Paski Hirsch Performance

Ale koniec z tym! Hirsch posiada pełen wachlarz kolorów, struktur, rozmiarów, zobacz sam wszystkie paski Hirsch https://dolinski.pl/paski-hirsch/, tam na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wiosenna promocja

Dodatkowo,  jeżeli zakupisz dowolny pasek Hirsch w Salonach Doliński Watch Service, zostanie on założony do Twojego zegarka na miejscu, a jako gratis możesz skorzystać z oferty czyszczenia zegarka ultradźwiękami! Koniecznie zapytaj o to obsługę! Wodne czyszczenie w maszynie ultradźwiękowej, polega na wybijaniu cząsteczek zgromadzonego brudu niewidocznymi dla oka falami dźwiękowymi. Zapewnia to niezwykle dokładne i higieniczne czyszczenie zegarków oraz biżuterii nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach.

Wiosenna promocja trwa od 17.03.2018 do 30.04.2018 i dotyczy salonów Doliński Watch Service przy pl. Uniwersyteckim 15B oraz pl. Kościuszki 13/1A we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy!