Longines HydroConquest

Longines HydroConquest

Czerpiąc z wiedzy i doświadczenia zdobytego w świecie sportu, legendarna już marka Longines z roku na rok powiększa swoją kolekcję czasomierzy z linii HydroConquest. Kolekcja została odświeżona, jednak pierwotny kształt zegarków daje się odnaleźć w jej następcach.

Zegarki Longines HydroConquest

Uskrzydlona klepsydra – znak rozpoznawczy doskonałości i światowego sukcesu

Na taką reputację pracuje się latami. Choć szwajcarski Longines osiągnął już światowy sukces, to jednak nigdy nie spoczywa na laurach. Każdy nowy czy też odświeżony model reprezentuje technologiczną doskonałość i ponadczasowy wygląd. Projektanci Longines swoje inspiracje czerpią znikąd indziej jak ze źródła – świata sportu. Słynna kolekcja Longines HydroConquest dedykowana jest dla wszystkich, którzy pragną zanurzyć się w głębi otwartego morza, a jednocześnie pozostać wierni elegancji.

Zegarki Longines Hydro Conquest

Odpowiednie surowce i parametry to podstawa sukcesu kolekcji

Elementem łączącym kolekcje HydroConquest to wspólna klasa szczelności czasomierzy wynosząca 300 bar. Kolejną wspólną cechą jest obracający się w jednym kierunku pierścień lunety. Każdy model wyposażony został w zakręcaną koronkę i dekiel oraz bezpieczne zapięcie, które długością można dostosować podczas zakładania czasomierza na kombinezon do nurkowania.

Jakie jeszcze zastosowania technologiczne odnajdziemy w kolekcji? W konstrukcji pierścieni lunety w nowych modelach HydroConquest wykorzystano zaawansowany technicznie i innowacyjny materiał ceramiczny. Wstawki cechują się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Lśnienie wskazówek i indeksów godzinowych zawdzięczamy specjalnej substancji Super-LumiNova. To dzięki niej oznaczenia wspaniale kontrastują z kolorem tarcz: szarych, czarnych lub ciemnobłękitnych.

Zegarki Longines Hydro Conquest 41 mm

Liftingowi poddano również gumowe paski, które stały się jeszcze bardziej ergonomiczne i komfortowe w użytkowaniu. Wrażenie robią również bransolety ze stali o przemiennie polerowanych i szczotkowanych powierzchniach. Modele z trzema wskazówkami i oknem datownika dostępne są w dwóch rozmiarach kopert: 41 mm oraz 43 mm. W nowych wersjach HydroConquest pojawił się chronograf o średnicy 41 mm.

Dla każdego coś odpowiedniego

Każdy wielbiciel sportów wodnych szukający profesjonalnego czasomierza z fachowym rynsztunkiem, a jednocześnie nieśmiertelnie eleganckiego koniecznie musi zapoznać się nową kolekcją Longines.