Frederique Constant Swiss Horological Smartwatch

Frederique Constant Swiss Horological Smartwatch

Szwajcarska marka Frederique Constant wprowadziła właśnie do sprzedaży nową generację zegarków Frederique Constant Swiss Horological Smartwatch w wersji dla panów. Peter Stas, współzałożyciel od wielu lat uważnie obserwuje trendy nie tylko zegarkowe, ale także te, dotyczące inteligentnej technologii użytkowej. Smartwatche znalazły już grono swoich wiernych odbiorców, co pokazało, że jest zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania. Frederique Constant pozostający wierny swej tradycji, założeniom i zamiłowaniu do klasycznego wzornictwa, znalazł rozwiązanie idealne. Klasyczna forma zegarka, wzbogacona została o specjalne modyfikacje zwiększające możliwości zegarków o funkcje smart. To ekscytujące połączenie smartfona i zegarka otworzyło dostęp do wielu możliwości informacyjnych wyświetlanych z zegarka na ekranie smartfona.

Frederique Constant Swiss Horological Smartwatch FC-285LGS5B6

W 2015 r. Peter Stas wyprodukował pierwszy smartwatch Frederique Constant Horological, stając się jednym z najlepiej sprzedających się zegarków w kolekcji. Innowacja jest jedną z podstawowych wartości Frederique Constant, więc nowy projekt idealnie wpisał się w założenia szwajcarskiego producenta. Od tego czasu znaczna część budżetu przeznaczonego na badania i rozwój została zainwestowana w połączenie technologii zegarków i smartfonów.

Zegarek męski Frederique Constant Swiss Horological Smartwatch FC-285LGS5B6

Frederique Constant Swiss Horological Smartwatch przeznaczone są dla mężczyzn, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko funkcji sprawdzania czas na nadgarstku za pomocą zwykłego zegarka kwarcowego. To produkt dla tych, którzy poszukują ekscytujących doświadczeń z użytkowania, jak dynamiczny coaching, monitorowanie snu, funkcja Worldtimer, śledzenie aktywności fizycznej, aktywne powiadomienia, funkcja czasu i daty.

Frederique Constant Smartwatches

To fenomenalne, stylowe zegarki zapewniające mnóstwo informacji ułatwiających samodoskonalenie dzięki funkcjom, które mogą być indywidualnie konfigurowane.

FC-285LGS5B6

Podstawową siłą Smartwatch Frederique Constant Horological jest także sam design. Nowe modele wyposażone są w 42-milimetrową obudowę ze stali nierdzewnej i wypukłe szafirowe szkło podkreślające styl i elegancki charakter. W środku pracuje inteligentny mechanizm MMT-285 ze wszystkimi funkcjami regulowanymi przez samą koronkę. Na uwagę zasługuje czas pracy baterii, który producent szacuje na ponad 2 lata!. Jasnoszare lub jasnoniebieskie tarcze wykończone zostały delikatnymi dekoracjami zwanymi „Sunray„. Stylowym dopełnieniem są piękne, ręcznie polerowane wskazówki. Dzięki takim rozwiązaniom, czasomierz wygląda jak tradycyjny luksusowy, analogowy, szwajcarski zegarek.

FC-285LGS5B6

Frederique Constant Swiss Horological Smartwatch współpracuje z dedykowaną aplikacją Frederique Constant Smartwatch dostępną dla iOS i Androida.

Sugerowana cena: od 3999 PLN
Sklep: https://dolinski.pl/frederique-constant-horological-smartwatch-fc-285lgs5b6/