Zegarki David Daper

David Daper – współczesne zegarki fashion

W poprzednim miesiącu pisaliśmy o marce Thom Olson, a dziś przedstawiamy kolejne, gorące nowości! Zegarki David Daper przybywają, aby podbić nasz, polski rynek! Żyjąc w czasach cyfryzacji, DD idealnie wpasował się w mobilne trendy – szum ulic, duże, płaskie smartfony, lifestyl’owe zdjęcia no i oczywiście kawa ze Starbucks. Modne, współczesne zegarki fashion David Daper zawładną nadgarstkiem, każdego młodego odbiorcy i nie tylko 😉

DAVID DAPER TIME SQUARE 01 RG 02 N01 (4)

DAVID DAPER TIME SQUARE 01 RG 02 N01 (1)

DAVID DAPER TIME SQUARE 01 RG 02 N01 (2)

Prostokątne kształty znów wracają do łask

Modowa marka DD łączy w sobie szwajcarskie rzemiosło z nowoczesnym i minimalistycznym, a zarazem eleganckim stylem. David Daper oferuje zegarki z prostokątną kopertą co może na pierwszy rzut oka przypominać współczesne Smartwatche. W tym przypadku, prostokątne kształty kopert zegarków znów wracają do łask. Zaokrąglone kanty nadają bardziej opływowy kształt, co lepiej wygląda na naszym nadgarstku. Chcąc iść z duchem czasu, inspirowani instagramowym lifestyl’em i modą miejską, marka postawiła również na personalizacje. W świecie Instagram’a i blogerów, młodzi ludzie mocno stawiają na oryginalność i unikatowy styl, a dodając do tego jakość Swiss Made, mamy najlepszy dodatek spełniający wszystkie role w byciu trendy.

DAVID-DAPER-TIME-SQUARE-02-BL-02-C01-(2)

DAVID-DAPER-TIME-SQUARE-02-BL-02-N01

Personalizacja to mocna strona marki David Daper

Czas na zabawę w projektowanie 😉 Do wyboru mamy 2 rodzaje PVD: czarne i różowe złoto oraz klasyczny stalowy model. Tarcza zegarka również może być zróżnicowana – cyferblat występuje w kolorze czarnym i białym z okrągłymi indeksami w kontrastowym kolorze do cyferblatu. Teraz najlepsza część zabawy – paski i bransolety. Oczywiście mamy tutaj bransolety mesh z wygodnym i bezpiecznym zapięciem, które występują w kolorach odpowiednich do kolorów kopert. Paski zaś występują w opcji skórzanej, tekstylnej bądź jeans. Jeżeli przyjrzymy się dokładnie ofercie zobaczymy, że pasków mamy łącznie aż 10 – 4 skórzane, 1 jeansowy i 6 tekstylnych. Wybierając pasek mamy bardzo wiele możliwości do wykreowania swojego wymarzonego zegarka. Pokazuje to, że personalizacja to bardzo mocna strona marki David Daper. Oto nasze propozycje.

DAVID DAPER paski

DAVID DAPER TIME SQUARE 02-BL-02-C01

DAVID DAPER TIME SQUARE 01-ST-01-M01-i-DAVID-DAPER-TIME-SQUARE-02-ST-01-M01

DAVID DAPER TIME SQUARE 01-ST-02-N01

DD od technicznego punktu widzenia

W środku został zamontowany precyzyjny mechanizm Ronda zasilany na baterie. Zegarek wyposażony w klasę szczelności 30m, daje nam swobodę przy myciu rąk, czy bezstresowym, niezapowiedzianym ulewnym deszczem ;). Dodatkowo mamy szafirowe, odporne na zarysowania szkło, co w zegarkach fashion nie jest często spotykane – najczęściej używa się szkła mineralnego. Jak widać DD od technicznego punktu widzenia także może się pochwalić walorami, które spotykamy zazwyczaj w markach typowo zegarkowych. Czasomierze występują w dwóch rozmiarach kopert: damski – 28 mm, męski – 32 mm wzbogaconym o wskazówkę sekundnika. W chwili premiery zegarków w Polsce, ich ceny zaczynają się od 680 PLN za wersje damskie na paskach tekstylnych i sięgają do 999 PLN za wersje męskie na bransolecie. Wydaje mi się, że nie jest to wygórowana cena przypominając, że mamy tutaj przyjemność z zegarkiem szwajcarskim, co potwierdza sygnatura Swiss made.

DAVID DAPER TIME SQUARE 01-ST-01-M01

DAVID DAPER TIME SQUARE 01-ST-01-M01-(3)

Myślicie, że David Daper zawładnie Waszymi nadgarstkami? Możecie się przekonać! Zapraszamy na przymiarki w salonie przy placu Kościuszki 13/1a we Wrocławiu!
Moim nadgarstkiem już zawładnął 😉 Więcej wersji zegarków David Daper znajdziecie na Dolinski.pl