David Daper modne zegarki swiss made

David Daper i świeże spojrzenie na czas

Czasomierze z najnowszej kolekcji David Daper są niewątpliwym przykładem na to, że szwajcarski kunszt idzie w parze ze światowymi trendami modowymi. Nowe modele zegarków w konsekwentny sposób odzwierciedlają wizję pomysłowych designerów, łącząc w sobie pozornie przeciwieństwa geometryczne.

Okrąg zamknięty w prostokątnej formie nieco „łagodniejszej” dzięki zaokrąglonym brzegom, do tego proste indeksy godzinowe, bądź cyfry oznaczające symetrycznie rozmieszczone godziny (12, 3, 6, 9), do tego dyskretne logo producenta to znaki rozpoznawcze Davida Dapera. Szwajcarzy w tak prosty i zarazem charakterystyczny sposób stworzyli wyjątkową, kolekcję zegarków opartych na współczesnych, ale jednocześnie ponadczasowych trendach.

Koncepcja designu David Daper

Pokolenie nowej generacji

Ekspozycja stworzona jest dla młodych, nowoczesnych osób ceniących sobie swobodę i oryginalność. To nowe pokolenie, dla którego design w połączeniu z jakością odgrywa równorzędną rolę. Szacuje się, że najwięcej pasjonatów marki David Daper, to ludzie pomiędzy 18 a 35 rokiem życia, mieszkający w dużych, energetycznych miastach tętniących życiem od zmierzchu do świtu. Artyści, prawnicy, podróżnicy, blogerzy, influenserzy, można by wyliczać bez końca. Choć różnią się stylem życia, to łączy ich wspólna pasja do czasomierzy o ustalonym wzornictwie i własnym charakterze.

David Daper modne zegarki

Jakość pod znakiem Swiss Made

Wszystkie czasomierze marki David Daper opatrzone są znakiem jakości Swiss Made. Co to oznacza dla konsumenta? Przede wszystkim jakość, niedostępną w większości zegarków typu fashion. Oznacza to nie tylko materiały z najwyższej półki, ale także technologię, jaka stoi za procesami produkcyjnymi. Wszystkie zegarki David Daper w większości są produkowane, składane i testowane w Szwajcarii. Dzięki temu na tarczy może być umieszczony legendarny już napis SWISS MADE, zarezerwowany dla zegarków szwajcarskich.

David Daper jakość SWISS MADE

Cała kolekcja David Daper posiada klasę szczelności 30 m (3 bar) i wyposażona jest w szkła szafirowe. Rodzaj użytego szkła, całkowicie odpornego na zarysowania wyróżnia tę markę spośród wielu innych lifestylowych marek posiadających w swej ofercie zegarki. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych: czarną, stalową, brązową i w odcieniu ciepłego, różowego złota. Każda koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej 316L, jej wyjątkowy efekt kolorystyczny zawdzięczamy specjalnym procesom, szlifowania, anodowania i polerowania.

David Daper

Rozmiar czasomierzy różni się wielkością, modele w wersji damskiej oferowany są w formacie 34/28 mm, a wersja męska 38/32 mm. Jedna marka, dwa rozmiary kopert, jeden kształt, wiele barw.

Decydując się na zakup zegarka z rodziny DD, możemy być pewni, że w zamian otrzymamy modny produkt o wyjątkowej jakości i ponadczasowym designie. Ceny czasomierzy są bardzo przystępne i kształtują się od 599 PLN do 920 PLN. Sprawdź aktualne promocje na markę David Daper:
https://dolinski.pl/zegarki-david-daper/