Citizen Jerzy Dudek

Citizen Radio Controlled AT8129-80E Jerzy Dudek Edycja Limitowana 500 szt.

Poprzedni wpis był propozycją niespodzianki gwiazdkowej dla Pań. Dziś jednak chciałabym zaprezentować model, który świetnie sprawdzi się w roli upominku dla mężczyzn. Jest nim Citizen AT8129-80E. Limitowany do 500 sztuk zegarek, sygnowany podpisem ambasadorem marki – Jerzego Dudka.

Zapewne większość kojarzy tego miłego Pana ze świata futbolu. Pan Jerzy Dudek to bardzo lubiany na całym świecie, wielokrotny reprezentant Polski, grający na pozycji bramkarza. Jego obecność jako ambasadora w marce Citizen jest nieprzypadkowa. To nie tylko biznes, ale przede wszystkim połączenie wspólnych ideałów. Dążenie do perfekcji, szacunek, powszechne uznanie i niezawodność, to wspólne atrybuty łączące Pana Jerzego Dudka i markę Citizen. W praktyce, przekłada się to na niekwestionowany wizerunek profesjonalistów, czego zwieńczeniem jest omawiany tu piękny zegarek w narodowych barwach.

Zegarek Jerzy Dudek Citizen

Technologia jutra

To slogan reklamowy marki Citizen, stanowiący preludium do innowacji i mistrzowskich rozwiązań. Ten zegarek jest tak praktyczny, że w zasadzie nie wymaga żadnej obsługi. Najprościej mówiąc – ubierasz i nosisz. Dzięki zaawansowanej (choć znanej już w marce Citizen) technologi, nie musimy martwić się wymianą baterii, ani ustawianiem zegarka na właściwą godzinę. Zegarek sam ładuje swoją baterię (a w zasadzie akumulator), czerpiąc energię z dowolnego źródła światła zarówno sztucznego jak i naturalnego. Nie jest przy tym istotna moc światła. Może być jasne, a może być także przyciemnione. To w zupełności wystarczy, aby zegarek sam ‚produkował’ sobie energię, którą wykorzysta do zasilania. Za tę technologię odpowiada system Eco-Drive, który stał się już standardem jakości japońskiego producenta. Za korektę czasu, odpowiada natomiast system Radio Controlled. Czasomierz dzięki specjalnemu modułowi, raz na dobę synchronizuje się ze specjalnym nadajnikiem radiowym. Dzięki temu nie martwimy się o aktualny czas, ponieważ na bieżąco jest on korygowany.

AT8129-80E

Jerzy Dudek, to sportowa i sprawdzona marka. Jak przystało na prawdziwego sportowca, zegarek musi posiadać wszystkie cechy godne mistrza. Świetna, męska sylwetka mierząca w pasie 44 mm, przez co idealnie układa się na szczupłym jak i mocno zbudowanym nadgarstku. Dynamiczny design, trwała konstrukcja spięta bransoletą o pełnych ogniwach, zamykana solidnym zamkiem z zabezpieczeniem na dwa przyciski. Klasa szczelności 200 metrów sprawia, że nie trzeba rozstawać się ze swoim zegarkiem podczas pływania lub nurkowania. Dopełnieniem jest tu perfekcyjnie wyglądający chronograf oraz wieczny kalendarz, dzięki któremu nie będziemy musieli się martwić jego przestawianiem na koniec miesiąca, ponieważ zegarek sam rozpozna miesiące składające się z 30 i 31 dni. Lata przestępne również nie stanowią dla niego żadnej przeszkody.

AT8129-80E dekiel

Pierwszy egzemplarz tego modelu posiada sam ambasador marki – Jerzy Dudek. Panowie, którzy staną się posiadaczami choć jednej sztuki z limitowanej edycji, z pewnością będą mieli powód do dumy, ponieważ tylko 499 mężczyzn na całym świecie będzie miało szansę dołączyć do szczęśliwego grona posiadaczy tego zegarka.

Dane techniczne:

Producent: Citizen
Referencja katalogowa: AT8129-80E
Płeć: męski
Styl: sportowy
Koperta i bransoleta: stal szlachetna 316L
Średnica koperty: 44 mm
Klasa szczelności: 20 bar (200 m, 656 ft)
Mechanizm: Eco-Drive Radio Controlled
Szkło: szafirowe, odporne na zarysowania
Kolor tarczy: czarny
Gwarancja: 2 lata, międzynarodowa
Funkcje: dzień tygodnia, nazwa miesiąca, datownik, czas 24h, GMT, wieczny kalendarz, chronograf (stoper wskazówkowy), alarm, strefy czasowe.
Zegarek limitowany do 500 sztuk, dostępny tylko w Polsce.
Dodatkowe informacje: bezpieczne zapięcie motylkowe na 2 przyciski, substancja luminescencyjna na wskazówkach.

Cena producenta: 2290 PLN
Zobacz cenę specjalną w sklepie Dolinski.pl

Zegarki dla par DOXA

Zegarki dla par

Lato, to bez wątpienia magiczna pora roku. Otaczająca dookoła przyroda, rozpieszcza nas pięknymi widokami, a unosząca się woń kwitnącej roślinności sprawia, że […]