Calvin Klein Rise K7A23646

Calvin Klein Rise K7A23646

Podpisuję się pod stwierdzeniem „mniej znaczy więcej”. Powyższe słowa zaimplementować możemy w sztuce, modzie, architekturze, biżuterii, wszędzie tam, gdzie wizerunek ma znaczenie. Prostym, nieoczywistym kształtem można wyrazić więcej niż wieloma ozdobnikami. Model Rise K7A23646 jednej z najnowszych kolekcji projektanta Calvin Klein, wspaniale nam to ukazuje.

Calvin Klein Rise K7A23646

Rise znaczy wzrost…

Tym oto słowem nazwana została jedna z najnowszych, modowych kolekcji Calvin Klein Rise. Wzrost (bo tak w przełożeniu na język polski brzmi słowo „rise”) można interpretować na różne sposoby. Projektant, nadając imię kompilacji wybrał określenie niezwykle „elastyczne” i odnoszące się do różnych dziedzin życia. Dla mnie osobiście najbliższą marginalią wzrostu jest nawiązanie do przyrody. Spoglądając na tarczę K7A23646 widzę wschód (wzrost) słońca. Być może ktoś inny dopatrzy się linii horyzontu, a jeszcze inna osoba dominacji jednej barwy nad drugą. Interpretacja, zabawa skojarzeniami, to także stały element każdego projektu CK.

Calvin Klein Rise K7A23646

Prosta forma, więcej znaczy

Jak wspominałam już na początku prostym kształtem można wyrazić więcej niż wieloma ozdobnikami. Zastosowanie na tarczy dwóch odcieni z różną teksturą materiału stworzyło inspirujący efekt, na którym zależało projektantowi. Zegarek zdaje się „żyć”. Czasomierz pomimo swojej 8 milimetrowej grubości koperty sprawia wrażenie bardzo płaskiego, wręcz przylegającego do nadgarstka. Efekt takiej spójności został osiągnięty dzięki średnicy koperty o wymiarach 38 mm. Mechanizm w modelu Calvin Klein Rise K7A23646 to kwarcowa ETA 901.001 co w kwestiach technicznych oznacza precyzję i niezawodność.

Calvin Klein Rise K7A23646
Calvin Klein Rise K7A23646

Oryginalny prezent

Piękny w swej prostocie, a jednocześnie oryginalny i tajemniczy, będzie świetną ozdobą dla wyjątkowej kobiety. Kolekcja zegarków Calvin Klein Rise składa się z kilku modeli, a każdy z nich dostępny jest w innej gamie kolorystycznej.