Calvin Klein Even

CALVIN KLEIN Even Lady K7B23626

Jeden z najnowszych dzieł projektanta, to świeży z wyglądu, idealnie nadający się na nadchodzące, wiosenne dni zegarek CALVIN KLEIN Even. Stęsknieni po długim zimowym czasie na powrót odsłonimy nadgarstki. Światło dzienne ujrzą nasze czasomierze, a ich jak wiadomo nigdy za wiele. To zatem idealny moment na dokonanie spokojnej wiwisekcji najnowszych trendów ze świata zegarków.

Calvin Klein Even K7B23626

Wiosenna świeżość od CK

To model idealnie pasujący do letnich stylizacji. Stylowe połączenie ciepłego odcienia różowego złota z nieskazitelną bielą tarczy idealnie skomponuje się z tradycyjnymi marynarkami, luźnymi kardiganami, bądź też kobiecymi sukienkami.
CALVIN KLEIN Even Lady K7B23626 to prawie książkowy klasyk. Projektant przełamał jednak prostą, klasyczną formę ciekawą linią symetrii. Dzięki takiemu zabiegowi czasomierz nabrał subtelnej finezji.

Calvin Klein Even Lady K7B23626 zegarek damski

Połączenie indeksów godziny 9 i 3 stworzyły prostą linię przecinającą tarczą na dwie, równe części. Żeby jednak nie powstawała kolejna, przewidywalna analogia, złączenie indeksów godziny 6 oraz 12 zostało przerwane poziomym logo marki CALVIN KLEIN. Wydawać by się mogło, że zwykłe, proste linie to nic nadzwyczajnego, jednak w modelu CK Even K7B23626 umieszczono je w sposób nieoczywisty i ciekawy.

Calvin Klein Even Lady K7B23626 zegarek damski

Dla każdego coś miłego

Kolekcja Even Lady jest naprawdę imponująca, choć nieco różniąca się od siebie designem. Sześć egzemplarzy koresponduje wyglądem do omawianego już CALVIN KLEIN Even Lady K7B23626, natomiast kolejne modele zostały pozbawione symetrycznych konfiguracji na poczet ciekawych tekstur i odcieni czasomierzy. Myślę, że większości, nawet tym najbardziej wymagającym Paniom, zegarek CK Even skradnie w tym roku serce i uzupełni letnio – wiosenną stylizację.

Pełna kolekcja CK Even: https://dolinski.pl/ck-even-lady/