Calvin Klein Tune

Biżuteria Calvin Klein Tune

Biżuterii nigdy dość i chyba większość Pań przyzna mi w tej kwestii rację. Uwielbiamy wszelkie ozdoby, a najbardziej te, które nas upiększają, podkreślają nasze wartości, styl i elegancję. Biżuteria i dodatki w wielu kręgach informują o guście, a nawet statusie społecznym. Dziś, aby posiadać wyjątkową biżuterię, nie trzeba na szczęście wydawać kroci, by stać się posiadaczem stylowych, modnych dodatków.

Pokaż swój styl

Niezmiennie od 60 lat jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektantów na świecie Calvin Klein, dostarcza na nasz rynek wyjątkowo eleganckie naszyjniki, kolczyki, bransoletki oraz obrączki. Elegancja, którą doświadczamy nosząc dowolną biżuterię CK, bierze się głownie z towarzyszącemu jej minimalizmu, zauważalnego w każdym, nowym projekcie. Słynący ze swojego oryginalnego stylu, każdego roku Calvin Klein prezentuje swoje najnowsze kolekcje biżuterii oraz dodatków. Choć kolekcje różnią się od siebie kształtami, to ich wspólnym mianownikiem zawsze są unikatowość, najwyższej klasy stal szlachetna, wspomniany minimalizm i nieoczywisty styl. Projektant stara się zadowolić każdego klienta i trafić w jego indywidualny gust oraz nastrój. Jeśli jesteś osobą odważną i lubisz zwracać na siebie uwagę bez problemu znajdziesz śmiały dodatek do swoich stylizacji. Jeśli natomiast wolisz nie wyróżniać się z tłumu, ale lubisz stonowaną elegancję, to dyskretna biżuteria od CK będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Geometryczny Calvin Klein Tune

To jedna z najnowszych linii projektanta, skierowana do nowoczesnej, ale jednocześnie subtelnej kobiety. Kształtem przewodnim Calvin Klein Tune jest sześcian. Widzimy jak prosta geometria w odpowiednim zestawieniu i połączeniu z dodatkami tworzy wyjątkowo elegancką i stylową ozdobę. Żeby jednak nadać charakteru, każdy element kolekcji Tune został ozdobiony małymi kryształkami Swarovskiego. Długie kolczyki KJ9MJE140100 idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie wieczorowej stylizacji, podobnie jak naszyjnik KJ9MJN140100 oraz bransoletka KJ9MJB140100.

KJ9MJE140100
Długie kolczyki Calvin Klein Tune KJ9MJE140100
KJ9MJN140100
Elegancki naszyjnik Calvin Klein Tune KJ9MJN140100
KJ9MJB140100
Bransoletka Calvin Klein Tune KJ9MJB140100

Biżuterię można nosić w komplecie lub w zależności od okazji i nastroju wybierać pojedyncze elementy. Kolekcja Calvin Klein Tune dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: żółtym złocie PVD, różowym złocie PVD oraz w wersji chłodnej stali.

Kształt i surowiec podstawą sukcesu

Jak widać nie zawsze potrzeba brylantów, diamentów, ani 24 karatowego złota, by tworzyć biżuterię wzbudzającą pożądanie. Najwyższej jakości surowce, po które sięga projektant to przede wszystkim: stal szlachetna (chirurgiczna), skóra, kryształy Swarovskiego, czasami również elementy szkła lub kamienie naturalne. W szerokiej palecie dodatków przeznaczonej dla kobiet i oczywiście mężczyzn, znajdziemy naszyjniki, łańcuszki, zawieszki, bransolety, kolczyki, pierścionki, spinki do mankietów. Precjoza możemy też z powodzeniem łączyć ze sobą tworząc oryginalne, własne zestawienia, bądź nabyć w kompletach danej kolekcji.