Atlantic-Seaday

Atlantic Seaday

Ponadczasowy, klasyczny design i dbałość o szczegóły, dopiero teraz nabierają mocnego znaczenia. Atlantic SeaDay to najnowsza propozycja od owej marki, która idealnie wbiła się w nasze serca jak strzała amora. Marka Atlantic sama w sobie przoduje w Polsce SWISSMADE’owym kunsztem. Historia, styl, klasa, wykonanie i co najważniejsze cena!

Kiedyś zegarki ciężko dostępne i pożądane, dziś pożądane i dostępna dla każdego. Patrząc przez pryzmat ilości marek zegarków, które nas otaczają łatwo można zauważyć, że Atlantic staje na wysokim miejscu dzięki wykonaniu w jakości SWISSMADE i konkurencyjnych cenach. Szczególnym atutem nowego modelu zegarka jest jego datownik. Polski datownik. Projektanci zegarków marki Atlantic wiedzą jak sprawić byśmy poczuli w środku nutkę nostalgii… Datownik z polskimi nazwami dni tygodnia został umieszczony w formie łuku na godzinie 12, a dalsza części datownika z dniem miesiąca na godzinie 3. Sam zegarek jest bardzo klasyczny i świetnie komponuje się z każdym nadgarstkiem. Koperta jest dość duża bo mierzy całe 42 mm, ale dzięki okrągłemu kształtowi o specjalnym profilu, sprawnie i gładko komponuje się z paskiem lub bransoletą, dając nam przy tym poczucie idealnego rozmiaru, w sam raz na nasz nadgarstek.

Model na którym się skupiłam to wersja ze stalową tarczą i niebieskim paskiem o referencji 69550.41.21BP. Połączenie stali z głębokim niebieskim kolorem zawsze daje poczuć zapach luksusu i elegancji. Pięknymi szczegółami są także indeksy i wskazówki – w tym wypadku również niebieskie. Budują przestrzeń i poprawiają czytelność, ale jednocześnie wprowadzają nutkę świeżości w standardowej klasyce. Oczywiście zostały wzbogacone o substancje luminescencyjną. To wszystko zamknięte pod szafirowym, odpornym na zarysowania szkłem. Modele Atlantic Seaday, napędzane są przez mechanizm kwarcowy ETA 955.132.

Atlantic SeaDay występuje w różnych wariantach kolorystycznych, także nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie. Dodatkowym atutem na który trzeba zwrócić uwagę jest stosunek ceny do jakości i szczegółów jakie oferuje nowy model SeaDay. 1280 PLN za zegarek na pasku i 1360 PLN za zegarek na bransolecie. Jeszcze żadna szwajcarska marka nie zaoferowała tego typu zegarka z polskim datownikiem w tak atrakcyjnej cenie i nie jest on wersją limitowaną! Atlantic wprowadził do stałej sprzedaży zegarek z polskim datownikiem, co znacząco rozszerza horyzonty rozpoznawalności marki, również wśród młodego pokolenia.

Czy to nie piękne, że w takiej cenie możemy dostać tyle emocji i piękna, które będzie z nami w najważniejszych chwilach naszego życia?