AEROWATCH 50981 NO17 RENAISSANCE SKELETON COBWEB

AEROWATCH 50981 NO17 RENAISSANCE SKELETON COBWEB

Myśląc o dziełach sztuki, zazwyczaj na myśl przychodzą nam sławne obrazy, drogocenne klejnoty, być może antyki, coś, co można podziwiać, ale dla większości z nas jest niedostępne. Rzadziej do tej kategorii zaliczamy czasomierze, a przecież są one nie tylko małymi dziełami sztuki, ale i wyjątkowymi osiągnięciami z dziedziny techniki, jak i designu. Posiadacze takich zegarków bez wątpienia mają powody do dumy. Mając na swoim nadgarstku prawdziwy eksponat, można się poczuć jak prawdziwy koneser sztuki.

Aerowatch 50981 NO17 Renaissance Skeleton Cobweb

To dzieło niezależnej, rodzinnej firmy, która po dziś dzień kultywuje tradycję pierwszych właścicieli marki. Dziś Aerowatch liczy sobie przeszło sto lat istnienia, nadal zajmując się produkcją wysokiej jakości zegarków, budząc powszechne uznanie na całym świecie.

Model 50981 NO17 Renaissance Skeleton Cobweb wywodzi się z kolekcji Big Mechanical Skeleton i jest dosłownie małym dziełem sztuki. Szkieletowa tarcza umożliwia obserwowanie spektaklu „produkcji czasu”. Potrafi być to na tyle ujmujące, że dla wielu osób odczytanie godziny może być wręcz wyzwaniem. Zaprojektowanie takich konstrukcji wymaga od inżynierów zegarmistrzostwa nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także pasji i zamiłowania do sztuki. Dzieło możemy uznać za zakończone, gdy obserwator tarczy nie będzie mógł oderwać od niej wzroku, skupiając się na ruchu elementów mechanizmu. To hipnotyczne doświadczenie budzi ogromny szacunek do konstruktora, a właściciela zegarka napawa dumą. Trzeba być prawdziwym wizjonerem i technologiem, aby tworzyć takie konstrukcje. Zegarek Aerowatch 50981 NO17 Renaissance Skeleton Cobweb to zupełnie nowy model dumnie uzupełniający kolekcję zegarków szkieletowych, będący świadectwem umiejętności i pasji konstruktorów Aerowatch.

AEROWATCH 50981 NO17 RENAISSANCE SKELETON COBWEB

Producent wyposażył Renaissance Skeleton Cobweb w odporne na zarysowania dwa szkła szafirowe. Ich krystaliczna przejrzystość pozwala na obserwację bogato zdobionych elementów samej tarczy, jak i mechanizmu. Odczyt godziny pomimo ciągłego ruchu wielu elementów nie jest trudny. Producent umieścił na wskazówkach i indeksach substancję luminescencyjną, co ułatwi odczyt czasu nawet w nocy. Serce czasomierza to legendarna i niezawodna ETA 6498 z rezerwą chodu do 52 godzin. Kopertę wykonano ze stali szlachetnej, pokrytą czarną powłoką PVD, którą cechuje wyjątkowa odporność na ścieranie.

Elegancki i tajemniczy

Opisywany model występuje w ciemnej tonacji kolorystycznej, co nadaje mu nieco mrocznego designu i tajemniczej elegancji. Zegarek reprezentuje styl klasyczny, a swój wyjątkowy wizerunek zawdzięcza nie tylko dzięki szkieletowej konstrukcji, ale także ciemnej tonacji kolorystycznej. To zegarek dla świadomych mężczyzn, wrażliwych na piękno i walory nowoczesnej sztuki.

Mechanizm: ETA 6498/Unitas 6497-1
Koperta: stal szlachetna
Rozmiar: 43 mm
Grubość: 11,70 mm
Szerokość paska: 22 mm
Powłoka: czarne PVD
Klasa szczelności: 5 bar / 50 m
Cena: 11590.00 PLN
Link do sklepu: https://dolinski.pl/aerowatch-50981-no17-renaissance-skeleton-cobweb/

Aerowatch 1942 Floral

AEROWATCH 1942 FLORAL

Poczuć wiosnę jesienią, czy to możliwe? Oczywiście, w świecie czasomierzy wszystko może się wydarzyć. Dzięki szwajcarskiemu producentowi zegarków magią kwiatów możemy zachwycać […]