Aerowatch 1942 Floral

AEROWATCH 1942 FLORAL

Poczuć wiosnę jesienią, czy to możliwe? Oczywiście, w świecie czasomierzy wszystko może się wydarzyć. Dzięki szwajcarskiemu producentowi zegarków magią kwiatów możemy zachwycać się codziennie. Aerowatch Floral pomimo swojej konfesyjności na tle innych marek zegarkowych, w zaciszu magicznego Saignelégier tworzy prawdziwe dzieła sztuki.

AEROWATCH 1942 FLORAL 44960 AA15
AEROWATCH 1942 FLORAL 44960 AA15

Kolekcja Aerowatch Floral 1942 to trzy modele damskich czasomierzy, każdy w innej wersji kolorystycznej z jednakowym motywem przewodnim na tarczy. Kwiaty stały się inspiracją dla producenta. Być może uroki szwajcarskiego miasteczka zadecydowały właśnie o tym wzornictwie.

AEROWATCH 1942 FLORAL 44960 AA15 M

Urok i technologia

Szwajcarzy od momentu powstania marki (dziś już przeszło stuletniej) zawsze stawiali na jakość. W kolekcji Floral dbałość o detale widać na każdym kroku. Począwszy od trafionej kolorystyki po najmniejsze elementy składowe zegarka.

AEROWATCH 1942 FLORAL 44960 RO16

Tarcze czasomierzy w każdym wariancie wykonano z masy perłowej. Masa perłowa (inaczej macica perłowa) to materiał bardzo często używany przez producentów zegarków i biżuterii, ze względu na charakterystyczne efekty świetlne. Aby upiększyć dodatkowo tarczę, projektant zamieścił na niej motywy kwiatowe. Wydawać by się mogło, że to już koniec dekoracji, otóż nie. Niespodzianką jest zmiana kolorów kwiatów podczas dobowej pracy zegarka.

AEROWATCH 1942 FLORAL 44960 AA15 zegarek damski

Pomimo wielu elementów ozdobnych tarcza zegarka Aerowatch Floral jest doskonale wyważona. Logo producenta w formie prostego, drukowanego napisu ociepla ozdobna czcionka nazwy kolekcji. W dole tarczy bardzo dyskretnie umieszczono znak jakości Swiss Made. Delikatne, transparentne wskazówki wyraźnie określają godzinę mimo braku indeksów. Obrysy kwiatów subtelnie korespondują z kolorem polerowanej na wysoki połysk koperty, wykonanych ze stali szlachetnej, o jednakowej średnicy 35 mm. Rodzina 1942 Floral zasilana jest kwarcowym mechanizmem na baterie zamkniętym, w szczelnej obudowie.