Skagen Connected

Smartwatch na Dzień Dziecka

Kiedy byliśmy dziećmi, bardzo lubiliśmy to święto. W tym dniu w szkołach nauczyciele byli bardziej przychylni niż zwykle, rozdawali słodkości, bywało też, że nie byliśmy odpytywani z przedmiotów. Czasami zdarzały się też ciekawe wycieczki. W domu natomiast rodzice zaskakiwali nas prezentem – niespodzianką. Na pewno nie jeden z nas chciałby cofnąć się w czasie i na powrót stać się dzieckiem… ale dość już sentymentów.  Czas zastanowić się jak dziś zaskoczyć naszą pociechę.

Dla nas rodziców, nasze dzieci są najważniejsze na świecie (niezależnie od ich wieku), kochamy je, chuchamy, dmuchamy, troszczymy się jak najlepiej potrafimy. Zadbajmy zatem, aby data 1 czerwca była dla nich radosna i wyjątkowa. Rodzice młodszych dzieci mają stosunkowo łatwe zadanie, gdyż upominkiem mogą stać się tradycyjne zabawki: maskotki, lalki, samochód będą wystarczające i sprawią mnóstwo radości.

Trochę inaczej spawa wygląda gdy mamy do czynienia z nastolatkiem, bo wszystkie nowinki techniczne automatycznie otrzymują status „must have”. Jako rodzice nie możemy jednak ulegać wszystkim rynkowym trendom. Bądźmy bardziej kreatywni i wybierzmy coś co stanie się przyjemnym, ale jednocześnie funkcjonalnym. Przy okazji Dnia Dziecka obdarujmy pociechę prezentem, który będzie jednocześnie świetną nagrodą za np. dobre wyniki w nauce. Połączenie tych dwóch wydarzeń będzie również dla nas, rodziców bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nagradzajmy dzieci nie tylko za świadectwa z czerwonym paskiem i oceny celujące, ale również za cały wkład w naukę. Pomysł na prezent, który zaproponuję może stać się świetną motywacją do dalszego zgłębiania wiedzy szkolnej oraz być niewątpliwą rozrywką w okresie wakacyjnym.

Zegarek, bo to o nim będzie mowa, może stać się dla naszych wymagających solenizantów przedmiotem przydatnym na co dzień jak i pełnić rolę modową, niezależnie od płci. Wybór spośród kilkunastu marek zegarkowych powinno spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Postaram się ułatwić niektórym zadanie i nieco zawężyć obszar poszukiwań.

Fossil Q

Fossil-Q Marshall

Zegarek marki Fossil, a dokładniej nowoczesny, inteligentny smartwatch Fossil Q.
Absolutny hit roku 2017 dla młodych ludzi. Ta fantastyczna linia smartwatchy to połączenie tradycyjnego czasomierza z funkcjami smartfona. Dzięki temu urządzeniu możemy jednocześnie odbierać maile, sprawdzać pogodę, odbierać telefon, korzystać z kompasu, latarki, monitorować zarówno sen jak i wysiłek fizyczny (kalorie, licznik kroków). Ciekawą opcją jest także możliwość zmiany tarczy smartwatcha na dowolną inną. Dla mnie to największa zaleta, ponieważ dzięki temu zegarek można dopasować do każdej garderoby. Korzystanie z internetu jest równie wygodne i łatwe dzięki opcji wyszukiwania głosowego Ok Google!.

Fossil Q Wander

Jestem przekonana, że nasze dziecko będzie zachwycone taką niespodzianką. Smartwatche to nadal nowy trend, który ciągle ewoluuje stając się eleganckim, precyzyjnie wykonanym zegarkiem ze stali szlachetnej, a nie tylko plastikową zabawką. Fossil Q, to własna tożsamość kreowana przez najlepszych projektantów. Dzięki temu nowe smartwatche posiadają swój własny charakter i modny, nowoczesny i elegancki design. Zegarki kupimy zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej.

Skagen Connected

Dla tych młodych ludzi, którzy lubią korzystać z łączenia funkcjonalności dostępnych urządzeń, ale wolą, aby czasomierz wygladał bardziej tradycyjnie i nie od razu zdradzał swoje możliwości, polecam zegarki hybrydowe marki Skagen. To niewątpliwe połączenie klasyki z nowoczesnym i minimalistycznym designem. Wybór możliwości funkcji został tu skondensowany do tych najczęściej wykorzystywanych jak monitoring snu, licznik kroków, kalorii, powiadomienia z telefonu.

Skagen Connected

Skagen Connected

Ogromną zaletą Skagen Connected jest brak potrzeby codziennego ładowania co znajduje swe odbicie z założeniach projektantów – elegancko, wygodnie i praktycznie. Osobom, które ciągle szukają przed wyjściem z domu swojego smartfona, z pewnością przyda się funkcja „znajdź mój telefon”. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych między innymi niebieski, stalowy, antracytowy, czarny, w kolorze złota na bransoletach w stylu mesh (pleciona stal) oraz paskach skórzanych.

Na zakończenie życzę wszystkim, którzy 1 czerwca otrzymają niespodziankę, spełnienia marzeń i pomyślnego dążenia do założonych celów!