Thom Olson zegarki

Thom Olson – nowa marka zegarków

Thom Olson – nowa marka zegarków. To zupełna nowość w Polsce, jej premiera przypada na dzień 20 czerwca 2018 roku. Co to za zegarki, w jakim stylu, dla kogo będą pasować? Zapewne takie pytania nasuwają się przy okazji wprowadzania nowych marek na rynek. Najkrócej można ją zdefiniować jako: powiew świeżości prosto ze słonecznej Kalifornii. Tak, to właśnie z Kalifornia, jeden z najbogatszych i największych stanów w samych Stanach Zjednoczonych jest matką kolekcji Thom Olson.

 

Thom Olson

Co ją cechuje? Podobnie jak tamtejsza społeczność:  jest rozwojowa, atrakcyjna, indywidualna, z poczuciem humoru. Jest kompozycją stylów prosto z amerykańskich wybiegów mody ze szczyptą stylu vintage. Kolekcje charakteryzuje równowaga i minimalizm. Thom Olson umiejętnie połączył skandynawską estetykę w postaci smukłych, delikatnych tarcz z odważnym kalifornijskim stylem. To właśnie różnorodne, kolorowe  charmsy nadają charakter zegarkom, a każdy może stworzyć sobie zestaw według indywidualnych potrzeb.

Thom Olson

Zegarki są zdecydowanie „naładowane” pozytywną energią. W zależności od naszego stroju bądź też nastroju możemy dobrać odpowiednie dodatki i zaakcentować tym samym charakter czasomierza, wyrazić siebie i wyeksponować własną indywidualność.

Thom Olson

Każda kolekcja nosi swoja nazwę:

  • Night Dream
  • Day Dream
  • Message
  • Free – Spirit
  • Gypset
  • Chisai

Do każdego zegarka z kolekcji dołączony jest uzupełniający zestaw charmsów nawiązujący do jego stylu. Charmsy można zmieniać w zależności od własnych potrzeb. Producent w sprzedaży posiada różne, dodatkowe modele ozdób z podziałem na tematy: muzyka, kwiaty, owoce, rośliny, zwierzęta, emoty, żywność, litery, miasto. Bez problemu i wysiłku dokonamy samodzielnej wymiany, tworząc własną kompozycję.

Thom Olson

Thom Olson

Kolekcja zegarków amerykańskiej marki Thom Olson bez wątpienia idealnie nadaje się na prezent. Bez problemu wybierzemy model pasujący do danej osoby, a jako dodatek do upominku możemy dołączyć kolejne zestawy charmsów. Zegarki sprzedawane są w bardzo estetycznych pudełkach podobnie jak dodatkowe ozdoby.

Thom Olson pudełko

Ceny zegarków kształtują się na poziomie 399 PLN – 449 PLN i dostępne są w salonie Doliński Watch Service przy placu Kościuszki 13/A i na dolinski.pl