CBTO015 Thom Olson

Thom Olson – kalifornijska jesień

Nie dorównamy klimatem słonecznej Kalifornii, nie zatrzymamy słońca na cały rok, jest jednak rzecz, która łączy nas ze sławnym Miastem Aniołów. To moda na zegarki. Dziś zegarek to nie tylko przyrząd do odczytu czasu, ale pełnowartościowy dodatek modowy.  Sprawmy zatem, aby tegoroczna polska, złota jesień upłynęła pod znakiem Thoma Olsona.

CBTO019

Thom Olson, to świeżynka na polskim rynku zegarkowym. O jej premierze pisałam tutaj. Co wyróżnia tę amerykańską markę na tle innych? Przede wszystkim indywidualność, swój czasomierz możemy „dostosować” do nastroju, okoliczności bądź jako uzupełnienie stylizacji.

CBTO019

Uniwersalna kolorystyka Thom Olson

Producent bardzo trafnie wybrał uniwersalną kolorystykę dla swoich czasomierzy. Odcienie tarcz, pasków, bransolet, dodatków są rzeczywiście ponadczasowe. Pastele, odcienie srebra, złota oraz czerni z powodzeniem będą uzupełniać nasz look przez cały rok. Ja jednak chciałabym się skupić na ciepłych barwach jesieni i zaproponować model, który wspaniale koresponduje z otaczającą nas pogodową aurą.

Thom Olson Gypset Peach Bohemian CBTO019

Thom Olson Gypset Peach Bohemian CBTO019

Mój typów na obecną porę roku. Brzoskwiniowy, ciepły odcień paska, biała tarcza i malutkie stylowe dodatki to jest to!. Ten model ewidentnie kojarzy mi się z aktualną barwą liści spadających z drzew oraz ciepłem promieni słonecznych. Nuta stylu vintage widoczna przy pierwszym spojrzeniu na czasomierz oraz sama nazwa zegarka nawiązują do otwartego umysłu i ducha wędrowcy. Bohema to nazwa środowiska artystycznego, gromadząca ludzi sztuki i literatów.

Thom Olson Gypset Peach Bohemian CBTO019

Członkowie zgrupowania podczas wspólnych zabaw tworzyli sztukę odporną na konwenanse, normy społeczne, budowali własną obyczajowość. Nazwa jest bardzo spójna ze światopoglądem producenta, konsekwentnie dążącego do wyłonienia indywidualności. W przypadku marki Thom Olson, indywidualność podkreślana jest także przez wymienne charmsy przypinane do paska oraz bransolet. Ich wzornictwo stanowi doskonałe towarzystwo nie tylko dla samego designu, ale także naszego dobrego humoru. 😉

Thom Olson Gypset Peach Bohemian CBTO019

Zegarek za rozsądną cenę

Oprócz swojej niewątpliwej urody Thom Olson Gypset Peach Bohemian CBTO019 ma jeszcze jeden, bardzo istotny plus – przystępną cenę, która wynosi jedynie 399 PLN. To niewygórowana kwota za modny dodatek o globalnym zasięgu, który pomoże wydobyć swój indywidualny styl, będąc własnym kawałkiem Kalifornii na naszym nadgarstku.