MeisterSinger Urban

MeisterSinger Urban – miejski look dla każdego

Tak w kilku słowach opisać można nową kolekcję Urban. Japońscy inżynierowie i niemieccy projektanci, stworzyli ją z myślą o nowoczesnych, modnych mężczyznach ceniących sobie oryginalność i nietuzinkowy styl. MeisterSinger Urban – miejski look dla każdego, powstał przez umiejętne połączenie kolorów, barw tarcz, oznaczeń godzinowych oraz skórzanych pasków, stanowiących gwarancję najmodniejszego, casualowego stylu.

Nosząc na nadgarstku jeden z czterech modeli czasomierzy z rodziny Urban możemy bez najmniejszego problemu dopasować do niego swoją codzienną stylizację. Dla Panów to ważna i pomocna informacja. W przeciwieństwie do kobiet, znaczna część mężczyzn nie spędza długich minut przed szafą zadając sobie pytanie „co dzisiaj na siebie włożę?”, więc wybór MeisterSinger Urban, będzie tu jak najbardziej uzasadniony.

MeisterSinger Urban UR908

Stylowe wykonanie, charakterystyczny design i automatyczny mechanizm

To prawdziwy przepis na prestiżowy zegarek dla Panów ceniących jakość, solidne, ale i niebanalne rozwiązania. Zwróćmy uwagę na jedną tylko wskazówkę, która pokazuje pełny czas na podziałce zaprojektowanej w skali co pięć minut. MeisterSinger tworząc kolekcję Urban powołał do życia cztery bestsellery. Każdy czasomierz jest genialny w kształcie i perfekcyjny pod względem technicznym. Mechanizm jaki znajdziemy w 40 milimetrowej kopercie, to automatyczna Miyota 8245 z rezerwą chodu do 42 godzin. Tym razem MeisterSinger postawił na sprawdzony kaliber mechaniczny z kraju kwitnącej wiśni, którego pracę można podglądać przez przeszklony dekiel.

MeisterSinger Urban mechanizm

Pozwoliło to zachować świetną cenę każdego prezentowanego modelu w kwocie 3440 PLN. Waga czasomierzy to 77 gram, a klasa szczelności wynosi tu 5 bar, co pozwoli na spokój ducha podczas mycia rąk, deszczu, a nawet kąpieli. Każdy egzemplarz posiada odporne na zarysowania szkło szafirowe. Cała kolekcja zaprezentowana została na gustownych paskach o szerokości 20 mm.

MeisterSinger Urban kolekcja

Dla kogo MeisterSinger Urban?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Jeśli poszukujecie zegarka do noszenia każdego dnia, który wyróżni się na tle casualowych modeli ciekawymi rozwiązaniami (jedna wskazówka), solidnym mechanizmem z duszą (mechanicznym), a przy tym nie chcecie się martwić o jego nakręcanie (automat nakręca sprężynę podczas noszenia zegarka), to modele te są właśnie dla Was. Wszystkie zastosowane tu komponenty to wysoka półka produkcyjna i stylistyczna, a misternie zaprojektowane, stonowane wersje kolorystyczne powinny wpisać się w gusta każdego, eleganckiego mężczyzny.