Longines Record

Longines Record – best of the best

Longines Record – best of the best. Za każdym razem opisując czasomierze szwajcarskiej marki Longines, czuję wręcz jej namacalną doskonałość. Każdy egzemplarz, każda kolekcja to dzieło sztuki. Record kolekcja Longines łączy w sobie klasyczną elegancję oraz techniczną doskonałość zdecydowanie aspirując do roli lidera w ofercie marki.

Longines Record Lady L2.320.5.87.7

Te wyjątkowe czasomierze wyposażono w mechanizmy korzystające z unikalnych zalet krzemowego włosa balansu. Do kolekcji Record dołączyły nowe egzemplarze w złocie o jego różowym odcieniu, oraz modele wykonane ze stali szlachetnej w paranteli również z różowym złotem. Dla kolekcjonerów, pasjonatów i przyszłych adeptów marki istotną informacją będzie posiadanie przez czasomierze certyfikatu chronometru wydanego przez niezależny szwajcarski instytut COSC (Controle officiel suisse des chronometres). To niezależna i neutralna organizacja, posiadająca stosowne uprawnienia do przyznawania „sugnatur”, które umieszczane są na tarczach zegarków.

 

Longines Record Kate Winslet
Longines Record L2.320.5.87.7 i Kate Winslet

Record to wprost proporcjonalna nazwa kolekcji do jakości czasomierzy. Rekord jak mówi nam sama definicja, to ekstremalny wynik, najtrudniejszy do osiągnięcia, potwierdzony pomiarami. Rzeczywiście kolekcja ta jest perfekcyjna w każdym calu.

Longines Record Gent L2.820.8.92.2
Złoty Longines Record Gent L2.820.8.92.2

Longines Record – recepta na sukces

Jaka jest zatem recepta na sukces i co złożyło się na tak genialną całość? Odpowiedź jest banalnie prosta: to ponadczasowa elegancja z bezkompromisową doskonałością innnowacją techniczną. Longines od lat stosuje ten sprawdzony przepis na sukces. Pozostając wiernym jakości, dodaje jedynie nutę świeżości nowym egzemplarzom. W kolekcji Record Longines korzysta z oddzielnych kalibrów w różnych rozmiarach. Wspomniany, krzemowy włos balansu pomaga osiągnąć jeszcze wyższą precyzję i trwałość swoich czasomierzy. Ten lekki materiał odporny jest bowiem na korozję, niewrażliwy na typowe wahania temperatur, oddziaływanie pól magnetycznych oraz zmian ciśnienia atmosferycznego.

Longines Record zegarki męskie
Longines Record zegarki męskie

Luksus dla każdego

Zarówno Panie i Panowie odnajdą w kolekcji swój wymarzony, idealny model. Czasomierze dostępne są aż w czterech rozmiarach kopert (26,30, 38.5, oraz 40 mm) z tarczami w różnych odcieniach i designie. Modele ze stali szlachetnej oraz różowego odcienia złota posiadają przeszklone dekle. Dla nas to kolejny powód do zachwytu, oraz możliwość podziwiania niecodziennego spektaklu działania poszczególnych detali mechanizmu.

Longines Record zegarki damskie
Longines Record zegarki damskie

Longines Record to pierwsze zegarki z certyfikatem niebywałej precyzji chodu wydanym przez oficjalny, szwajcarski instytut testowania czasomierzy COSC.

Zobacz pełną kolekcję Longines Record w sklepie online:
ZEGARKI MĘSKIE →
ZEGARKI DAMSKIE →