TISSOT CHEMIN DES TOURELLES AUTOMATIC

Dzień Ojca 2018

Dzień Ojca 2018 roku wypada w przyszłą sobotę, 23 czerwca. To jeszcze dużo czasu, aby zapominalscy i Ci, którzy nie mają jeszcze pomysłu na upominek przystąpili do działania. Rodzice to niewątpliwie jedni z najważniejszych osób w naszym życiu. To dzięki nim dziś jesteśmy, żyjemy, zakładamy własne rodziny. W ten szczególny dzień podziękujmy naszemu Tacie za miłość, wsparcie, akceptację. Zaskoczmy go czymś, co sprawi mu ogromną radość i wywoła wzruszenie.

Każdy zna swojego rodzica, wie co lubi, a czego nie. Może to być zatem rzecz, której jeszcze nie ma, ale planował ją zakupić. Równie mocno ucieszy się z przedmiotu, który jest już w jego posiadaniu, użytkuje na co dzień. Ktoś mógłby pomyśleć, po co komu kolejna identyczna materia? Otóż istnieją przedmioty, których jak się okazuje można mieć kilka i każdy następny cieszy równie mocno.

Zegarków nigdy za wiele…

Do tej grupy należą właśnie zegarki. Czasomierze mają różne style, parametry techniczne, a producenci co roku oferują nam nowe, fantastyczne kolekcje. Moją propozycją dla Taty jest nowość od szwajcarskiej manufaktury Tissot.

Tissot Chemin Des Tourelles Powermatic 80

Wyjątkowy czasomierz. Chemin des Tourelles zawdzięcza swoją nazwę miejscu, w którym powstał. Tissot Chemin des Tourelles to nazwa uliczki, gdzie w 1907 roku zbudowano fabrykę Tissot. Tutaj również mieści się obecny adres marki.

Zegarek jest dumą szwajcarskiej marki i sentymentalnym przedmiotem. Symbolizuje powrót do swoich szwajcarskich korzeni i odzwierciedla ponad 160 lat wiedzy i doświadczenia. Czy taki wspaniały prezent wywoła wzruszenie u naszego Taty? Myślę, że tak.

Dzień Ojca Tissot T099.407.16.048.00

 

Wyjątkowy prezent

Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca. Tissot Chemin Des Tourelles Automatic Gent T099.407.16.048.00 będzie trafnym wyborem dla naszego rodzica. Klasyczny wygląd jest wyjątkowo bezpiecznym stylem. Każdy mężczyzna, nawet ten, który preferuje styl bardziej miejski, powinien mieć zegarek pasujący do stroju galowego. Chemin Des Tourelles Automatic Gent jest wprost stworzony do uzupełnienia eleganckich stylizacji.

Duża, giloszowana  tarcza w barwie ekskluzywnego, głębokiego granatu wygląda spektakularnie i bardzo prestiżowo. Srebrne indeksy łączą się w spójną całość z rzymskimi oznaczeniami godzin. Nad godziną szóstą znajduje się niewielki, jednak bardzo wyraźny datownik. Nieco wyżej producent umieścił dużym, eleganckim drukiem nazwę ulicy przy której 1907 roku wybudowano fabrykę Tissot. Pasek zegarka w odcieniu granatu wspaniale koresponduje z kopertą. Dekiel czasomierza jest przeszklony, dzięki czemu możemy bez końca przyglądać się intrygującej pracy szwajcarskiego mechanizmu.

Tissot T099.407.16.048.00 dekiel

Parametry techniczne:

  • Koperta: stal szlachetna 316L
  • Rozmiar koperty: 42 mm
  • Grubość koperty: 10.89 mm
  • waga zegarka: 79 g
  • klasa szczelności: 5 bar (pływanie bez nurkowania)
  • mechanizm: automatyczny Powermatic 80 ETA C07.111 z rezerwą do 80 godzin chodu
  • szkło: szafirowe z antyrefleksem
  • pasek: skóra naturalna
  • dekiel: transparentny

Cena regularna: 3200 PLN
Cena promocyjna: 2816 PLN sklep →