Doxa D-Trendy cover

Doxa D-Trendy nowa kolekcja zegarków

Doxa wyszła również na przeciw damskim oczekiwaniom i stworzyła świeżą, bardzo elegancką i modną kolekcję czasomierzy.  Doxa D-Trendy to nowa kolekcja wyjątkowo ślicznych zegarków. Modele od szwajcarskiego producenta skradną zapewne serce niejednej z Pań. Każdy zamknięty w klasycznej formie, jednak dodatki użyte przez markę Doxa i nietuzinkowy design czasomierzy sprawiają, że nie ma tu mowy o nudzie. Na chwilę obecną w linii D-Trendy możemy podziwiać pięć stylowych zegarków:

Doxa D-Trendy kolekcja zegarków

Wielka kula w płaskiej kopercie?

Każda z nas ma inny gust i różne preferencje odnośnie gamy kolorystycznej zegarka. Mnie jednak najbardziej do gustu przypadł model o numerze katalogowym Doxa D-Trendy 145.15.058.07. Urzekła mnie czysta biel czasomierza, w towarzystwie kryształków Swarovskiego w miejscu oznaczeń godzin. Biel wspaniale kontrastuje z letnią opalenizną naszej skóry, a kryształki nadają zmysłowej elegancji.

Doxa D-Trendy 145.15.058.07

Doxa D-Trendy 145.15.058.07

Prócz trafnej kolorystyki, elementem wyróżniającym omawiany model jest głównie jego tarcza. To właśnie ona sprawia, że dostrzegając ten model na sklepowych półkach, zatrzymujemy na nim wzrok. Spoglądając na nią możemy odnieść wrażenie trzech wymiarów. Wszystko za sprawą specjalnej konstrukcji tarczy, co osiągnięto przez sprytnie przemyślany zabieg gry świateł. Odczytując godzinę możemy odnieść wrażenie, że wskazówki są osadzone na efektownej „kuli”. Nie da się tego zobaczyć na zdjęciach, ale efekt jest spektakularny i niesamowicie wiarygodny. To jeszcze nie koniec walorów Doxy D-Trendy, bowiem w każdym modelu na tarczy w miejscu godzin umieszczone są przepiękne kryształki Swarovskiego. Odczyt godziny na zegarku to nie tylko naturalna czynność, ale również przyjemne doznanie wizualne. Logo Doxa, zostało natomiast umieszczone tradycyjnie tuż nad wskazówkami.  Wyraźna sygnatura SWISS MADE przy godzinie szóstej, oznacza najwyższą jakość zastosowanych materiałów w konstrukcji czasomierza oraz przypomina, że model ten został zaprojektowany, w większości wyprodukowany, złożony i przetestowany w Szwajcarii.

Doxa D-Trendy 145.15.058.07

Doxa D-Trendy 145.15.058.07

Doxa D-Trendy 145.15.058.07

Szwajcarski prestiż za rozsądną cenę

Czasomierze z kolekcji D-Trendy możemy nabyć za naprawdę rozsądną cenę (najdroższy model z linii, na bransolecie kosztuje niewiele ponad tysiąc złotych). Jak sami widzicie to bardzo przystępna cena zważywszy na naprawdę wyjątkowy design i wspomniany szwajcarski prestiż. Zegarek będzie świetnym dodatkiem do noszenia każdego dnia, ale nie zawiedzie również w zestawieniu z elegancką i szykowną kreacją.