Doxa Challenge cover

Doxa Challenge 215.30.021.02

Zegarek Doxa Challenge 215.30.021.02 to jedno z najświeższych dzieł znanego, szwajcarskiego producenta, którego renoma i zaufanie trwa nie przerwanie od 1889 roku. Doxa to jedna z tych szwajcarskich marek, która wierna jest ponadczasowemu stylowi klasycznemu. Firma przez ponad 120 lat swojego istnienia wyrobiła sobie stabilną pozycję w branży zegarmistrzowskiej, a jej wyroby w świecie luksusowych zegarków są synonimem klasycznej, stonowanej elegancji. Po dziś dzień wszystkie jej kolekcje charakteryzuje wyjątkowa dbałość wykonania, a surowce z których powstają czasomierze są na najwyższym poziomie jakościowym.

Doxa Challenge 215.30.021.02

Luksus za przystępną cenę

Jak się okazuje luksus za przystępną cenę jest możliwy i nie musimy wydawać wcale kroci, aby stać się posiadaczem renomowanego, szwajcarskiego zegarka, który posłuży nam wiele lat. Być może dla naszych dzieci, a później wnuków będzie stanowił także wyjątkową pamiątkę i przywoływał ciepłe wspomnienia. Cena regularna tego modelu to zaledwie 750 PLN, co z uwagi na szwajcarskie pochodzenie i złocenie żółtym złotem metodą PVD, nie jest specjalnie wygórowaną kwotą.

Doxa Challenge 2153002102

Co można powiedzieć o zegarku Doxa Challenge? Przede wszystkim to idealny czasomierz dla businessmana, prawnika, lekarza, taty, brata, męża… tak naprawdę dla każdego mężczyzny ceniącego sobie elegancję. Koperta o średnicy 42 mm i grubości zaledwie 8 mm w niewielkiej wadze, bo zaledwie 48 gram, będzie dyskretnie chować się pod mankiet koszuli nie przeszkadzając podczas wykonywania codziennych czynności. Szafirowe, idealnie przejrzyste szkło i nierdzewna stal szlachetna zapewnią natomiast perfekcyjny wygląd czasomierza nawet po wielu latach użytkowania. Nazwa kolekcji Challenge tłumaczona na język polski oznacza Wyzwanie. Rzeczywiście, Doxa podjęła wyzwanie i zaprojektowała doskonały model w świetnej cenie, na który stać będzie każdego eleganckiego mężczyznę poszukującego zegarka na każdy dzień i okazję.

Doxa Challenge 215.30.021.02

Klasyka, klasyka i jeszcze raz klasyka

Opływowy kształt, brak ostrych krawędzi, duża wyraźna tarcza, indeksy zamiast oznaczenia cyfrowego godzin, subtelny datownik, czyli wszystko to, co powinno być zawarte w prawdziwym, szwajcarskim klasyku. Każdy pasjonat zegarków naręcznych pomimo zamiłowania nawet do największej ekstrawagancji ze świata zegarmistrzostwa, bezwzględnie powinien posiadać przynajmniej jeden klasyczny zegarek kwarcowy Doxa Challenge. Model 215.30.021.02 to idealny przykład męskiego czasomierza uosabiającego współczesną wizję klasycznego designu. Producent tworząc kolekcję rodziny Challenge kierował się starą, sprawdzoną zasadą: mniej znaczy więcej. Każdy egzemplarz jest identyczny pod względem parametrów technicznych, różni się jedynie wyglądem zewnętrznym.

Doxa Challenge 215.30.021.02

Doxa Challenge 215.30.021.02

Doxa z kolekcji Challenge to cztery modele. Każdy inny, stworzone tak, aby każdy z Panów wybrał dla siebie odpowiedni egzemplarz. Czasomierze różnią się wersją kolorystyczną tarczy, oraz kolorem paska. Szwajcarski producent nie zapomniał również o Paniach tworząc dla nich równocześnie kolekcję D-Trendy. Teraz podobnie jak Panowie, również Panie mogą wybrać dla siebie swój idealny, wymarzony, klasyczny egzemplarz, z subtelną nutą biżuteryjnej elegancji. Więcej informacji o damskiej kolekcji Doxa D-Trendy znajdziemy tutaj.