Tissot Bella Ora Valentines 2017

Czas na Walentynki 2017!

Coraz śmielszymi krokami zbliżają się Walentynki. Przez jednych znienawidzone, komercyjne, dla drugich wspaniała okazja do podarowania ukochanej osobie upominku. Do Polski święto to dotarło stosunkowo późno. Mało kto wie, że pierwsze Walentynki obchodzono w południowej i zachodniej Europie już w czasach średniowiecznych. Istnieje również hipoteza, iż obchody dnia Walentego nawiązują do starożytnego święta rzymskiego nazywanego Luperkaliami, które czciło Junonę – rzymską boginię kobiet i małżeństwa.

Tak czy inaczej u nas zagościło na dobre. Sklepy, galerie handlowe zaczynają przybierać kolor czerwieni, kusząc sercami, kwiatami, czekoladkami. Powoli zastanawiamy się co w tym roku podarujemy naszej drugiej połowie. Po szybkim przeglądzie ofert sklepowych, dochodzimy do wniosku, że były już kwiaty, bombonierki, pluszowe misie, czekoladki… Nie, czekoladki akurat są w porządku 😉

Love

Nie chcielibyśmy się powtarzać, poszukujemy więc czegoś, czym moglibyśmy zaskoczyć ukochaną osobę. Najlepiej, aby był to prezent oryginalny, ponadczasowy no i oczywiście praktyczny. Powracamy do wspomnień, zastanawiamy się co lubi najbardziej nasza ukochana osoba, sięgamy pamięcią coraz bardziej wstecz. Odtwarzamy wspólnie spędzone chwile, przeglądamy zatrzymane kadry… Było ich sporo, ale chcemy jeszcze więcej. Wspomnienia, to czas. Czas, który niesie ze sobą najwspanialsze emocje, głębokie uczucia.

Rozważania o czasie zawsze idą w parze z niezwykłym i ponadczasowym urządzeniem – zegarkiem! O tak, prezent oryginalny, elegancki i bardzo praktyczny. Czy więc w tym roku będzie to zegarek? Oczywiście, że tak!

Możemy odetchnąć z ulgą, bo mamy już świetny pomysł na Walentynki. Pojawia się jednak kolejna obawa – jaki on ma być, w jakiej cenie, na pasku, czy na bransolecie, na baterie czy mechaniczny, jaki kolor, do czego będzie pasował… Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Wbrew pozorom to całkiem proste.

Jeśli naprawdę obawiasz się czy prezent w postaci zegarka spodoba się Twojej drugiej połowie, postaw na klasykę! Ona zawsze się sprawdza. Nawet w przypadku modowych indywidualistów.

Sprawdź w jakim najczęściej kolorze ukochany bądź ukochana nosi buty!
Zegarki na pasku są bardzo eleganckie, a ich kolor należy dobrać do koloru butów i paska do spodni. Kolor paska zegarka, butów i paska od spodni powinny być więc takie same lub jak najbardziej do siebie zbliżone. Uzyskamy w ten sposób „trójkąt kolorystyczny”, który będzie do siebie pasować i gustownie wyglądać. To właśnie dopasowane dodatki zamykają nasze kreacje, wysyłając do otoczenia sygnały o naszym poczuciu estetyki i dobrego gustu.

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Tissot Everytime 2017
Tissot Everytime T109.410.17.077.00 oraz T109.610.16.037.00

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Tissot Flamingo Valentines 2017
Tissot Flamingo Valentine’s T094.210.16.111.01

Kolor tarczy zegarka nie ma tu większego znaczenia. Należy jednak pamiętać, że czarna tarcza optycznie wysmukli nadgarstek, podczas gdy jasna tarcza nieco go uwydatni.
Mechanizm kwarcowy (na baterię) czy mechaniczny (z automatycznym naciągiem)? Nie wdając się w głębsze szczegóły – większość Pań wybierze modele na baterię czyli kwarcowe, natomiast Panowie w większości będą bardziej zachwyceni mechanicznym automatem. Mechaniczne zegarki są nieco droższe od kwarcowych, więc jeśli nie dysponujesz odpowiednim budżetem, wybierz wersję kwarcową.

Postaw na oryginalność i uczucia!

Zegarki to często „relikwie” rodzinne, skrywające emocje, uczucia i miłe wspomnienia. Kiedy wybierzemy już ten jeden, jedyny spośród wielu dostępnych modeli, możemy pokusić się o umieszczenie wybranej sentencji na deklu zegarka, która będzie trwałym przekazem dla ukochanej osoby. Nie ma nic lepszego jak wzbogacenie zegarka w personalną sentencję. Podkreślimy w ten sposób nasze zaangażowanie i sprawimy, że odbiór emocjonalny takiego prezentu będzie szczególnie znaczący.

Grawerowanie

Możemy indywidualnie dobrać czcionkę, dodatkowe znaki np: znak serca, kwiat czy dowolną emotikonkę. Taki grawerunek czyni zegarek bardzo indywidualnym i jeszcze bardziej wartościowym prezentem.

Gdy wybierzecie zegarek, na którego odwrocie nie będzie możliwości wykonania grawerunku z powodu braku miejsca, zapytajcie o specjalną tabliczkę mocowaną na opakowaniu zegarka. Zazwyczaj są one bezpłatne. Jest ona bardzo elegancka i dość duża, aby zmieścić na niej znacznie więcej tekstu niż na samym zegarku.

Tabliczka grawerowanie

Grawerunek na deklu zegarka

Z okazji walentynek życzę wszystkim zakochanym, aby ich czasomierze odmierzały im same szczęśliwe chwile![/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]